...

BRIEF dociera do polskich firm i ich pracowników – do wszystkich tych, którzy poszukują inspiracji w biznesie i oczekują informacji o ludziach, trendach i ideach.

Skontaktuj się z nami

Ucz się od najlepszych w Academy of Digital

Academy of Digital

Academy of Digital to warsztaty, które umożliwią młodym osobom zdobycie kompleksowej i praktycznej wiedzy z zakresu kluczowych obszarów digital marketingu. Dlaczego warto wziąć udział w warsztatach? Jeśli chcesz poznać świat marketingu internetowego, uczyć się od najlepszych oraz stanąć przed możliwością odbycia stażu, dołącz do Academy of Digital.

Branża digital marketingu jest jedną z najbardziej dynamicznych na całym świecie. Dlatego też rynek ten nieustannie poszukuje młodych, zdolnych i ambitnych pracowników. Obecnie bardzo istotne jest, aby takie osoby posiadały nie tylko wiedzę teoretyczną, ale przede wszystkim praktyczną.

Praktyczna wiedza

Udział w warsztatach organizowanych przez Academy of Digital jest szansą na zdobycie praktycznej wiedzy i doświadczenia z obszarów social media, SEO oraz filmu i animacji. Uczestnicy będą mieli możliwość pracy nad projektami, dzięki którym dowiedzą się jak wygląda praca w agencji interaktywnej, agencji SEM/SEO, social media czy domu produkcyjnym. Celem Akademii jest pokazanie tego, jak wygląda praca marketera od kuchni. Prowadzący skupią się nie tylko na przedstawieniu zagadnień z danego obszaru, ale przede wszystkim na tym aby wprowadzić uczestników w świat ich codziennej pracy.

Ukończ kurs i otrzymaj szansę zatrudnienia

Academy of Digital to 30 godzin merytorycznych zajęć, prowadzonych przez sześciu specjalistów i praktyków z wieloletnim stażem pracy w branży. Obecnie tworzą spółki działające w obszarze grupy mediowej Knowledge Hub, które swoim zasięgiem obejmują nie tylko rynki polskie, ale także zagraniczne. Każdy z nich, podczas warsztatów odbywających się przez pięć kolejnych weekendów, przekaże uczestnikom praktyczną wiedze z wyżej wymienionych obszarów digital marketingu.

Dodatkowo, ukończenie kursu w Akademii jest szansą na otrzymanie zatrudnienia w danej firmie należącej do grupy Knowledge Hub.

Dołącz do Akademii

Proces rekrutacji obejmuje dwa etapy – wypełnienie formularzu zgłoszeniowego, a następnie potwierdzenie udziału i przydział do grupy. Zapisy trwają do końca kwietnia. Liczba miejsc jest ograniczona.

 Academy of Digital

Więcej informacji o warsztatach, prelegentach oraz formularz zgłoszeniowy znajdują się na stronie www.academyofdigital.pl

Brief.pl - jedno z najważniejszych polskich mediów z obszaru marketingu, biznesu i nowych technologii. Wydawca Brief.pl, organizator Rankingu 50 Kreatywnych Ludzi w Biznesie.

BRIEF