...

BRIEF dociera do polskich firm i ich pracowników – do wszystkich tych, którzy poszukują inspiracji w biznesie i oczekują informacji o ludziach, trendach i ideach.

Skontaktuj się z nami

Xiaomi prezentuje Premium QLED TV – smart TV dla fanów świetnego obrazu i domowej rozrywki

Mi TV 75"

Xiaomi ogłosiło dzisiaj premierę Mi TV Q1 75", swojego flagowego ekskluzywnego telewizora QLED 4K. Dzięki ogromnemu panelowi o przekątnej 75 cali', technologii kropek kwantowych oraz udoskonalonym funkcjom smart TV, Xiaomi daje użytkownikom dostęp do ekstremalnych wrażeń domowego kina.

Smart TV jest zdecydowanie jedną z najważniejszych kategorii produktów Xiaomi. Stawiamy sobie nowe wyzwania, żeby nasze urządzenia dawały użytkownikom więcej satysfakcji i funkcji. Mi TV robi furorę w Chinach, chcemy oferować ten popularny produkt użytkownikom także w innych krajach.

Emory Babb, Product Marketing Manager, Xiaomi

Wraz z Mi TV Q1 75”, Xiaomi ogłosiło również, że długo oczekiwana hulajnoga Mi Electric Scooter Pro 2 Mercedes-AMG Petronas F1 Team Edition będzie również wkrótce dostępna w sprzedaży.

Milowy krok w kierunku następnej generacji 4K

TV Q1 75″ zapewnia prawdziwie kinowe wrażenia dzięki wyświetlaczowi o rozdzielczości 4K UHD i technologii kropek kwantowych. Obudowa jest wykończona elementami metalowymi, cała konstrukcja robi wrażenie produktu premium. Warto wspomnieć bardzo szeroki kąt widzenia ekranu – aż 178 stopni.
Jeśli chodzi o jakość obrazu, Mi TV Q1 75″ zdecydowanie wyróżnia się wśród konkurencji, a to dzięki panelowi 4K QLED, który wyświetla pełen zakres barw NTSC z 1,07 mld kolorów i 1024 różnymi odcieniami. Wyposażony w 192 strefy pełnego, dynamicznego lokalnego przyciemniania matrycy, Mi TV Q1 75″ utrzymuje niezrównany kontrast obrazu – osiąga rewelacyjny współczynnik kontrastu 10 000:1. Dzięki obsłudze formatów Dolby Vision i HDR10+, Mi TV Q1 75″ wyświetla obraz o rozszerzonym zakresie dynamicznym i naprawdę żywe kolory.

Mi TV Q1 75″ ma wysoką częstotliwość odświeżania – 120 Hz. W połączeniu z portami HDMI 2.1, Mi TV Q1 75″ jest idealnym telewizorem 4K dla graczy i streamerów.

Specyfikacja audio jest standardowa. Głośniki mają 30 W i jest ich sześć – dwa wysokotonowe i cztery niskotonowe. Mi TV Q1 75″ obsługuje również Dolby Audio i DTS-HD dla użytkowników, którzy lubią dźwięk przestrzenny w doskonałej jakości.

Odkrywaj system Android TV

Dzięki najnowszemu systemowi operacyjnemu Android TV użytkownicy mają dostęp do ponad 700 000 filmów i programów telewizyjnych oraz ponad 5 000 aplikacji w sklepie Google Play. Popularne aplikacje, w tym Netflix, Amazon Prime Video i YouTube są preinstalowane na Mi TV Q1 75″. Przyciski uruchamiające Netflix i Amazon Prime Video na pilocie sprawiają, że dostęp do ulubionych treści jest łatwiejszy niż kiedykolwiek. Użytkownicy mogą przełączyć się ze słuchania ulubionej piosenki na oglądanie nowego programu Netflixa jednym dotknięciem przycisku.

Przyjazne centrum domowej rozrywki

Xiaomi skupia się na integracji technologii w domu. Dzięki mikrofonom do sterowania głosem (zasięg do 3 metrów), użytkownicy mogą bez użycia rąk sterować telewizorem i innymi podłączonymi urządzeniami inteligentnymi, po prostu mówiąc „OK, Google”, aby aktywować Asystenta Google. Dla użytkowników, którzy chcą zachować całkowitą prywatność, istnieje również fizyczny przełącznik na dole panelu ekranu, wyciszający mikrofon. Wbudowany Chromecast sprawia, że screen mirroring staje się dziecinnie prosty. Umożliwia płynne przejście między nadawaniem treści z innych urządzeń na telewizor w ciągu kilku sekund. Mi TV Q1 75″ współpracuje również z Amazon Alexa.

Jazda z najlepszymi: Mi Electric Scooter Pro 2 Mercedes-AMG Petronas F1 Team Edition
Mieszkańcy miast mają teraz wygodniejszy i bardziej stylowy sposób na poruszanie się: Mi Electric Scooter Pro 2 Mercedes-AMG Petronas F1 Team Edition. Zupełnie nowa edycja łączy w sobie elementy wzornictwa kultowych firm samochodowych z zaawansowaną inżynierią hulajnóg Xiaomi. Efekt? Niezawodność, styl i wygoda bez kompromisów. Hulajnoga elektryczna Pro 2 Mercedes-AMG Petronas F1 Team Edition wyróżnia się sportowymi akcentami i charakterystycznym znakowaniem AMG w pobliżu tylnego koła. Styl i wygoda w jednym.

Hulajnoga może poruszać się z maksymalną prędkością 25 km/h i przejechać do 45 km na jednym ładowaniu. Design jest ważny, ale bezpieczeństwo jest najważniejsze. Model ten ma niezawodny podwójny system hamulcowy, pneumatyczne opony amortyzujące wstrząsy oraz wbudowany czytelny wyświetlacz. Kiedy użytkownicy dotrą do celu, mogą po prostu złożyć hulajnogę i wygodnie przechowywać w miejscu niedostępnym dla innych.

Zdjęcia produktów dostępne tutaj: Mi TV Q1 75’’, Mi Electric Scooter Pro 2 Mercedes-AMG Petronas F1 Team Edition.


Źródło: OneMulti

Brief.pl - jedno z najważniejszych polskich mediów z obszaru marketingu, biznesu i nowych technologii. Wydawca Brief.pl, organizator Rankingu 50 Kreatywnych Ludzi w Biznesie.

BRIEF