...

BRIEF dociera do polskich firm i ich pracowników – do wszystkich tych, którzy poszukują inspiracji w biznesie i oczekują informacji o ludziach, trendach i ideach.

Skontaktuj się z nami

Zdrowie i ekologia na Life Balance Congress

Life Balance Congress to 3-dniowe wydarzenie pełne niesamowitej wiedzy i światowych ekspertów z obszarów takich jak zdrowie, rozwój osobisty, biznes czy kontrola nad własnym organizmem. Wszystko zostanie zorganizowane w zgodzie z naturą i ekologicznym podejściem. Dzięki innowacyjnym zastosowaniom, organizatorzy zadbali aby w rezultacie dać wartość nie tylko uczestnikom wydarzenia, ale także naszemu środowisku.

Kupując bilet na Life Balance Congress – sadzisz jedno drzewo. Współpraca z fundacją „Fabryka Tlenu” pozwala posadzić jedno drzewo z pieniędzy za każdy zakupiony bilet na wydarzenie. W czasach kiedy nasze środowisko jest nieustannie niszczone, zarówno przez ludzi jak i wiele innych, niezależnych od nas czynników, takie podejście pozwoli posadzić nawet cały las! Wszystkie materiały, które zostaną wyprodukowane na potrzeby wydarzenia (zeszyty, opaski, broszury, itp.) będą na papierze pochodzącym z recyklingu. W strefie gastronomicznej nie spotkamy wszechobecnego plastiku. Zostanie zastąpiony sztućcami, talerzykami czy kubkami wyprodukowanymi z biodegradowalnych materiałów. Podczas wydarzenia uczestnicy będą mogli skorzystać również z BIO cateringu, czyli potraw bez cukrów i zbędnych chemikaliów. Pozwoli im to inaczej spojrzeć na możliwości związane z odżywianiem własnego organizmu. Celem organizatorów jest również chęć wyrobienia nowych nawyków żywieniowych uczestników, dzięki którym będą mogli jeść zdrowiej, zyskają więcej energii oraz poprawią stan swojego zdrowia.

Life Balance Congress to wydarzenie jakiego jeszcze nie było. Wszystkie działania, które mają na celu poprawić jakość środowiska oraz zdrowie uczestników będą wspierane przez świetnych ekspertów, którzy wystąpią przed publicznością. Na scenie będziemy mogli zobaczyć m.in. Nick’a Littlehales’a – światowego eksperta z dziedziny snu. Dzięki niemu każdy uczestnik dowie się jak sen i jego jakość wpływa na nasze zdrowie oraz co zrobić aby spać lepiej. 

Kolejnymi prelegentami będą Martin Petrus oraz Artur Paulins. Eksperci, certyfikowani instruktorzy metody Wima Hofa. Metoda ta polega na ćwiczeniach oddechowych oraz pracy z zimnem aby poprawić swoje zdrowie i zdobyć kontrolę nad własnym organizmem. Dzięki nim każdy uczestnik dowie się w jaki sposób można połączyć pracę umysłu z pracą naszego ciała.

Mariusz Budrowski – właściciel projektu Odmładzanie na Surowo. Jego wystąpienie z pewnością pozwoli spojrzeć inaczej na sposób odżywiania, dzięki ogromnej wiedzy Mariusza związanej z dbaniem o swoje zdrowie zgodnie z zasadami witarianizmu.

Life Balance Congress odbędzie się 29 listopada – 01 grudnia w Ptak Warsaw Expo.

Brief.pl - jedno z najważniejszych polskich mediów z obszaru marketingu, biznesu i nowych technologii. Wydawca Brief.pl, organizator Rankingu 50 Kreatywnych Ludzi w Biznesie.

BRIEF