...

BRIEF dociera do polskich firm i ich pracowników – do wszystkich tych, którzy poszukują inspiracji w biznesie i oczekują informacji o ludziach, trendach i ideach.

Skontaktuj się z nami

Zimowy Narodowy skończył 5 lat!

Największe lodowisko w Polsce po raz pierwszy wystartowało 3 stycznia 2014 roku. Do tej pory, przez 4 edycje, Zimowy Narodowy gościł ponad 1,7 mln gości! W najbliższy weekend z okazji 5. urodzin Zimowego Narodowego, goście Zimowego Miasteczka będą mogli wygrać atrakcyjne nagrody przygotowane przez partnerów i organizatorów projektu. 

 

Wraz z Nowym Rokiem Zimowy Narodowy rozpoczyna świętowanie swoich 5. urodzin. Dokładnie 3 stycznia 2014 roku odbyła się 1. edycja Zimowego Narodowego. Na płycie PGE Narodowego powstało jedno z największych lodowisk w Polsce, które wtedy zajmowało powierzchnię ponad 2 tysięcy metrów kwadratowych. Pierwsza edycja to ponad 105 000 osób przez 47 dni. Oprócz jazdy na łyżwach, goście mogli skorzystać z toru rolkarskiego, który był na płycie stadionu, skateparku, boisk do badmintona i warsztatów z najprzeróżniejszych sportów miejskich.
— Z sentymentem wspominamy pierwszą edycję Zimowego Narodowego, która była ogromnym wydarzeniem. W tym sezonie Zimowy Narodowy wystartował po raz piąty. Rozwijamy się z każdym rokiem, słuchamy, czego oczekują nasi goście i dla nich się zmieniamy. O ile przy pierwszej edycji mieliśmy tylko jedno lodowisko, teraz mamy całe Zimowe Miasteczko, na którym oprócz lodowisk mamy też górkę lodową, tory do curlingu, bumper cars, skatepark i bogatą infrastrukturę gastronomiczną. Cieszymy się, że od 5 lat Zimowy Narodowy jest tak chętnie odwiedzany przez naszych gości. Do tej pory to już ponad 1,7 mln osób! Co jest potwierdzeniem, że warszawiacy lubią aktywnie spędzać czas wolny z bliskimi właśnie tutaj — mówi Katarzyna Ziemska, CEO Testa Communications i organizator Zimowego Narodowego.
Zimowy Narodowy był również miejscem wielu ciekawych imprez i inicjatyw. To właśnie w ramach Zimowego Narodowego, dwukrotnie, podczas drugiej i trzeciej edycji, odbywał się Warszawski Jarmark Świąteczny, na którym można było zakupić regionalne potrawy i zaopatrzyć się w świąteczne prezenty. Zimowy Narodowy gościł też prawdziwego św. Mikołaja z Laponii.
Dwukrotnie, w Zimowym Miasteczku, odbyły się spektakularne rewie łyżwiarskie „Kings On Ice” i „Kings On Ice. Tribute to Chopin”, w których wzięli udział najlepsi łyżwiarze świata – Jewgienij Pluszczenko, Stephane Lambiel, Irina Slutskaya, Adelina Sotnikowa. Podczas „Kings On Ice. Tribute to Chopin” gwiazdy wystąpiły do muzyki Fryderyka Chopina w aranżacji Włodka Pawlika.
Od samego początku trwania Zimowego Narodowego, można było korzystać z eventów specjalnych, m.in. dedykowanych slotów „Disco Lodowisko z 4FUN.TV„, czy zajęć dla dzieci, które odbywają się w każdy weekendowy poranek, prowadzonych przez instruktorów z Ice&Fun. Zimowy Narodowy od kilku sezonów jest również miejscem „WF-u na Zimowym Narodowym” organizowanego przez fundację Marcina Gortata, Motomikołajek, czy Czerkawski CUP.
Z okazji 5. urodzin, w najbliższy weekend, Zimowy Narodowy przygotował konkursy z wiedzy o tym projekcie, w których do wygrania będą nagrody ufundowane przez organizatorów i partnerów Zimowego Miasteczka.
Zimowy Narodowy został zauważony i doceniony na świecie dwiema prestiżowymi nagrodami, Galaxy Awards i Ipra Golden World Awards. 25 września 2017 roku Zimowy Narodowy został również wyróżniony nagrodą za Najlepszy Produkt Turystyczny Województwa Mazowieckiego 2017. Konkurs ten został zorganizowany przez Mazowiecką Regionalną Organizację Turystyczną.
Organizatorem i pomysłodawcą projektu Zimowy Narodowy jest agencja Testa Communications.

Brief.pl - jedno z najważniejszych polskich mediów z obszaru marketingu, biznesu i nowych technologii. Wydawca Brief.pl, organizator Rankingu 50 Kreatywnych Ludzi w Biznesie.

BRIEF