...

BRIEF dociera do polskich firm i ich pracowników – do wszystkich tych, którzy poszukują inspiracji w biznesie i oczekują informacji o ludziach, trendach i ideach.

Skontaktuj się z nami

Zmiany w Chillizet

zmiany w Chillizet Urszula Prusak

4 maja br. do redakcji Chillizet dołączy Dariusz Staniak. Przejmie obowiązki Urszuli Prussak, byłej dyrektor muzycznej, która rozstała się ze stacją. Rozgłośnia rezygnuje z niektórych audycji autorskich. Chillizet jest Partnerem 10. edycji rankingu Najbardziej Kreatywnych Ludzi w Biznesie.

To konsekwencja wprowadzanych zmian programowych. Od połowy stycznia br. redaktorem naczelnym stacji jest Mariusz Smolarek. W kwietniu br. do tworzonego przez niego zespołu dołączył Paweł Loroch, pełniący funkcję Brand Managera. Od maja br. za nowe muzyczne brzmienie rozgłośni odpowiedzialny będzie Dariusz Staniak, który po trzech latach przerwy wraca do Chillizet.

Staniak był związany z Grupą Eurozet w latach 2008-2017. Pracował na stanowiskach szefa muzycznego i p.o. dyrektora programowego Planety FM. Następnie był dyrektorem internetowego radia Planeta.fm. W 2015 roku przeszedł do Chillizet, gdzie objął stanowisko dyrektora programowego i muzycznego stacji, a następnie redaktora naczelnego.

Od maja br. rozgłośnia rezygnuje również z niektórych programów autorskich. Z anteny znikną: „Sukces pisany szminką”, „Emocjonalny ład”, „Dźwięki nieoczywiste”, „Porządne dziewczyny”, „Soul service”, „Envee czyli set”, „Spokój w wielkim mieście” i „Dobra mixtura”. Z programów autorskich zostają: „Ale Jazz”, „Passent pasuje”, „Biznes przez sito” i „Czyli Ulewicz”.

W ostatniej fali badania Radio Track (styczeń-marzec 2020) Chillizet miało 0,2 proc. udziału w czasie słuchania. Stacji można słuchać w Warszawie na 101,5 MHz, Katowicach na 93,6 MHz, Krakowie na 93,7 MHz, Helu na 107,8 MHz i Wejherowie na 91,6 MHz, a także przez internetowe aplikacje mobilne i stronę www.chillizet.pl.


Źródło: informacja prasowa EuroZet

Brief.pl - jedno z najważniejszych polskich mediów z obszaru marketingu, biznesu i nowych technologii. Wydawca Brief.pl, organizator Rankingu 50 Kreatywnych Ludzi w Biznesie.

BRIEF