...

BRIEF dociera do polskich firm i ich pracowników – do wszystkich tych, którzy poszukują inspiracji w biznesie i oczekują informacji o ludziach, trendach i ideach.

Skontaktuj się z nami

#15 DIMAQ VOICE – spotkanie z ekspertami digital marketingu

Photo by Sincerely Media on Unsplash

Zapraszamy na drugie w tym roku a piętnaste już z kolei spotkanie DIMAQ VOICE. Eksperci podzielą się swoją wiedzą z obszaru digital marketingu.

Kiedy? 24.02.2020 r.

Gdzie? Dom Braci Jabłkowskich, III piętro, Bracka 25, Warszawa

Agenda:

17:15 Rejestracja

17:30 Rozpoczęcie

17:35- 18:00

Prelegent: Cezary Różański, Analityk, GoldenSubmarine

Temat: Czy w świetle danych projektowanie mobile first to konieczność?

Postara się odpowiedzieć na pytanie czy „mobile first” jest jedynie kolejnym branżowym zaklęciem czy obowiązkowym dzisiaj podejściem do projektowania. Jakie przeszkody stoją na drodze projektowania „mobile first” i jakie korzyści możemy dzięki niemu odnieść.

18:10- 18:35

Prelegent: Maciej Szeffer, Specjalista DIMAQ Professional

Temat: Współczynnik Wzrostu Konwersji – klucz do mierzenia skuteczności kampanii w multiscreeningu,

W czasach sprzętu „Smart” ścieżka konwersji użytkownika przebiega przez wiele platform, urządzeń i przeglądarek. Cookies przestały być efektywnym narzędziem do śledzenia podróży klienta. Jak w takiej rozproszonej rzeczywistości skutecznie mierzyć efektywność swoich kampanii? Czy Conversion Lift to następca modelowania atrybucji?

18:45- 19:10

Prelegent: Filip Iwański, Chief Executive Officer, IMAGINE POLAND

Temat: Czy design da się skalować?

Design jest złożonym obszarem, który gromadzi wiedzę wielu specjalistów z różnych dziedzin, zespoły projektowe stają się coraz bardziej globalne, a zmiany coraz szybsze. Jak w obecnych czasach zachować spójność projektową, przy coraz szybszych zmianach produktów i usług. Jak projektować szybciej, wydajniej, a przy tym więcej czasu poświęcać na innowacje.

Brief.pl - jedno z najważniejszych polskich mediów z obszaru marketingu, biznesu i nowych technologii. Wydawca Brief.pl, organizator Rankingu 50 Kreatywnych Ludzi w Biznesie.

BRIEF