...

BRIEF dociera do polskich firm i ich pracowników – do wszystkich tych, którzy poszukują inspiracji w biznesie i oczekują informacji o ludziach, trendach i ideach.

Skontaktuj się z nami

Geneza Biznesu II – kolejny meeting, kolejny sukces

GENEZA BIZNESU (65)

21 maja w restauracji L'Entre Villes w Sopocie odbyło się innowacyjne spotkanie biznesowe z cyklu Geneza Biznesu II, którego pomysłodawcami są Barbara Markiewicz oraz Wolfgang Dockerill, przedsiębiorcy z Gdańska.

Wydarzenie to już od inauguracji cieszyło się ogromnym zainteresowaniem biznesmanów z całej Polski oraz mediów. Tematyka podejmowana podczas meetingów jest nierzadko zaskakująca, zaś dobór prelegentów zaskoczył niejednego uczestnika spotkania.

fot. Express Biznesu/Olga Kharina

Tym razem w L’Entre Villes w Sopocie pojawił się Prezydent Aleksander Kwaśniewski, który jako główny prelegent wygłosił niezwykle ciekawą i pouczającą przemowę, która na długo zapadła w pamięci gości. Sam Prezydent wspomina spotkanie jako udane:

Cieszę się, że mogłem wziąć udział w tym wydarzeniu i podzielić się swoimi przemyśleniami. Świetna organizacja, znakomite miejsce, a przede wszystkim interesujące grono ludzi żywo zainteresowanych problemami świata, perspektywami rozwoju biznesu, ale i swoich osobowości. Było ciekawie, mam nadzieję, że dla obu stron” – mówi Prezydent Aleksander Kwaśniewski.

fot. Olga Kharina/Express Biznesu

Tematem spotkania były czynniki, które mają wpływ na sukces w biznesie i to właśnie ten temat przyciągnął do L’Entre Villes tłumy. O swoich doświadczeniach opowiedział również Dr. Josef Adam Mazur, który kilkakrotnie wspominał o równowadze w życiu, która jest niezwykle ważna dla samorozwoju. Ostatnim prelegentem był współwłaściciel restauracji L’Entre Villes w Sopocie, biznesman Wolfgang Dockerill, którego niezwykle wciągająca historia zaciekawiła uczestników. Szerokie doświadczenie oraz historia poparta fascynującymi zdjęciami była zwieńczeniem majowego meetingu. Goście mogli zadawać pytania prelegentom, zaś żywa dyskusja doprowadziła do wielu ciekawych i oryginalnych konkluzji.

Uczestnicy spotkania nie kryli swojego zadowolenia. Maciej Tomasikiewicz, Szef Regionu TECE wspomina:

Sukces należy sobie zaplanować! Jednakże warto podczas planowania swojej kariery lub biznesu uniknąć błędów innych, a ideałem byłoby powielić czynniki, które decydowały o sukcesie różnych osób nadając im swój unikatowy charakter. Dlatego tak cenne są dla mnie spotkania z cyklu „Geneza Biznesu” na których to uczestnicy mają ogromną szansę aby wyciągnąć wnioski dla siebie i zainspirować się drogą do sukcesu wybitnych postaci świata polityki oraz biznesu. Bardzo motywujące do dalszej ciężkiej pracy były dla mnie słowa Pana Prezydenta Aleksandra Kwaśniewskiego – Do sukcesu nie ma windy, trzeba iść schodami. Z nieukrywaną niecierpliwością wyczekuję kolejnego spotkania z cyklu „Geneza Biznesu”.

Arkadiusz Reikowski, właściciel firmy GDAR z Gdańska o samym spotkaniu mówi:

Historia uczy nas, że spotkanie ludzi z pasją w jednym miejscu zawsze tworzy coś pięknego. Spotkania Geneza Biznesu w L’Entre Villes zawsze łączą ludzi z pasją, który mają jedną wizję sukcesu i są nakierowani na wspólny cel – gospodarczy sukces regionu. Takie spotkania i wymiana doświadczeń między uczestnikami pozwala pozbyć się kompleksów i motywuje do dalszego rozwoju biznesu. Opuszczając spotkanie każdy wychodzi pełen wiary w sukces własnego przedsięwzięcia”.

Elastyczność spotkania oraz ciekawa tematyka po raz kolejny przyciągnęła tłumy. Kolejny meeting planowany jest jesienią br. Kreatywność spotkań sięga zenitu, a zainteresowanie wciąż rośnie. Czym kolejnym razem zaskoczą nas organizatorzy?


Autor: 

Monika Leśniak

Brief.pl - jedno z najważniejszych polskich mediów z obszaru marketingu, biznesu i nowych technologii. Wydawca Brief.pl, organizator Rankingu 50 Kreatywnych Ludzi w Biznesie.

BRIEF