...

BRIEF dociera do polskich firm i ich pracowników – do wszystkich tych, którzy poszukują inspiracji w biznesie i oczekują informacji o ludziach, trendach i ideach.

Skontaktuj się z nami

#BriefNa2023, Mateusz Kusznierewicz

Na przełomie 2022 i 2023 rozmawiam z ekspertami z różnych dziedzin związanych z biznesem, z marketingiem, z komunikacją marketingową...

Na przełomie 2022 i 2023 rozmawiam z ekspertami z różnych dziedzin związanych z biznesem, z marketingiem, z komunikacją marketingową…

 

 

Mateusz Kusznierewicz, Mistrz Olimpijski, przedsiębiorcą w mówi o sobie, że wprowadza sport do biznesu. Mateusz od lat przenosi swoje doświadczenia ze pełnej sukcesów kariery żeglarskiej do swojej aktywności biznesowej, co więcej z wielkim zaangażowaniem nimi dzieli się z innymi w czasie swoich wystąpień i wykładów.

● Będąc osobą twardą stąpającą po ziemi, wiele doświadczeń przenoszę do biznesu z mojej kariery sportowej. Dobre planowanie, świadome określenie celu i konsekwentne dążenie do jego osiągnięcia to elementy konieczne do osiągnięcia sukcesu również w biznesie.

● Warunkiem dobrego planowania jest umiejętność analizowania minionych doświadczeń i wyciągania z nich konstruktywnych wniosków.

● I w sporcie i w biznesie i w życiu prywatnym bardzo ważna jest umiejętność kontrolowania swoich myśli i dystans do samego siebie.

● „Metoda spotkań sam ze sobą” Mateusza Kusznierewicza.

● Poranny rytuał Mateusza Kusznierewicza.

● Rola wizualizacji – Przeżyj to co cię czeka zanim się o wydarzy.

● W życiu ważna jest umiejętność analizowania nie tylko sukcesów, ale też porażek.

● Dużą satysfakcją może sprawiać takim ludziom jak Mateusz Kusznierewicz możliwość dzielenia się swoimi doświadczeniami, sukcesami i porażkami.

Grzegorz Kiszluk