...

BRIEF dociera do polskich firm i ich pracowników – do wszystkich tych, którzy poszukują inspiracji w biznesie i oczekują informacji o ludziach, trendach i ideach.

Skontaktuj się z nami

Czy kultura odpowiedzialności jest również kulturą dobrostanu?

Czy obecna sytuacja ekonomiczna sprzyja zmianie kultury i jak wykorzystać kulturę w trudnym czasie?

Zespół Dream Employer Hub rozpoczyna nowy rok kolejnym cyklem webinariów pod wspólnym tytułem: People & Culture.

Podczas wydarzenia, które będzie miało miejsce 12 stycznia, o godz. 08:00 zaproszeni goście postarają się odpowiedzieć na fundamentalne pytanie:

Czy kultura odpowiedzialności jest również kulturą dobrostanu?

Agenda:

  1. Po co nam kultura organizacji i jak „odpowiedzialność” ma się do „dobrostanu”?
  2. Czy obecna sytuacja ekonomiczna sprzyja zmianie kultury i jak wykorzystać kulturę w trudnym czasie?
  3. Jak dbać o nią w środowisku hybrydowym i w kontekście „wielkiego przewartościowania”?
  4. Jaka jest rola liderów w budowaniu kultury dobrostanu?

Serdecznie zapraszamy do zapisywania się: https://bit.ly/3vHd96B

Na spotkanie przyjęli zaproszenie – wspaniałe ekspertki i praktyk:

Ewa Stelmasiak

Ekspertka ds. kultury i przywództwa dobrostanu, autorka książki pt. Lider dobrostanu. Jak tworzyć wspierającą kulturę pracy w hybrydowym świecie, CEO WellCulture Institute. Tworzy strategie well-being, prowadzi warsztaty i webinaria. Prelegentka zapraszana na światowe konferencje branżowe. Zasiada w radzie doradczej International Association for Worksite Health Promotion (IAWHP).

dr Maria Mycielska

Socjolog, doktor nauk ekonomicznych, specjalizuje się obszarze kultury organizacyjnej i przywództwa. Autorka książki „Praktyczny podręcznik zarządzania kulturą firmy. Doświadczenia firm w Polsce”, wyjątkowej na polskim rynku pozycji o kulturze organizacyjnej. Korzysta z własnego doświadczeniem menedżerskiego zdobytego w Polsce i w Wielkiej Brytanii. Prowadziła projekty w 16 krajach na świecie, w tym w Indiach, Tajlandii i Chinach. Autorka szeregu publikacji. Konsultant wspierający ewolucję kultury organizacyjnej. Ekspert i wykładowca ICAN Institute – twórcy Harvard Business Review Polska.

Radek Matuszewski

General Manager, a raczej General Influencer w Groupe SEB Polska (Tefal, Krups, WMF), współautor książki „DBAM czyli rebelia w korporacji” poświęconej kulturze odpowiedzialności

Udział w spotkaniu online jest bezpłatny, ale należy się zarejestrować: https://bit.ly/3vHd96B


Od 2022 tworzymy coś więcej niż tylko konkurs. Dream Employer Hub to firma, konkurs, blog, podcasty, webinaria, audyty, szkolenia i znacznie więcej.

Budujemy przestrzeń dla najlepszych pracodawców, centrum edukacji, wymiany wiedzy i dobrych praktyk. Dajemy inspiracje, wsparcie i narzędzia w postaci szkoleń, audytów i raportów. Jesteśmy dla dużych i małych firm, z długoletnią tradycją i młodych organizacji, start-upów, korporacji i firm rodzinnych. Chcemy tworzyć wzorce, wyznaczać trendy, szkolić i edukować jak stać się Pracodawcą Marzeń. Tworzymy bazę dobrych pracodawców, do których będą chcieli dołączyć najlepsi pracownicy. Skupiamy wokół siebie ekspertów z różnych dziedzin – chcemy pokazać, że najlepsze miejsca pracy budujemy na wielu filarach.

Rebelianci i Marzyciele to chyba najlepiej opisuje nasze podejście. Dream Employer to dla nas połączenie innowacji i burzenia stereotypów z empatycznym i marzycielskim podejściem to tego jak stać się najlepszym miejscem pracy.

Brief.pl - jedno z najważniejszych polskich mediów z obszaru marketingu, biznesu i nowych technologii. Wydawca Brief.pl, organizator Rankingu 50 Kreatywnych Ludzi w Biznesie.

BRIEF