...

BRIEF dociera do polskich firm i ich pracowników – do wszystkich tych, którzy poszukują inspiracji w biznesie i oczekują informacji o ludziach, trendach i ideach.

Skontaktuj się z nami

Potrzebujemy nowych leaderów

W redakcji odliczamy dni do konferencji DreamEmployerSummit2023. Każdy, kto interesuje się wyzwaniami i przyszłością miejsc pracy znajdzie u nas coś dla siebie. Rok 2022 zwrócił uwagę na potrzebę polepszenia i usystematyzowania praktyk prowadzonych przez liderów HR w czasach niepewności finansowej, politycznej i społecznej, dotykającej pracowników z różnych stron świata i na rozmaitych stanowiskach. Rosnąca inflacja, zaburzenia […]

W redakcji odliczamy dni do konferencji DreamEmployerSummit2023. Każdy, kto interesuje się wyzwaniami i przyszłością miejsc pracy znajdzie u nas coś dla siebie.

Rok 2022 zwrócił uwagę na potrzebę polepszenia i usystematyzowania praktyk prowadzonych przez liderów HR w czasach niepewności finansowej, politycznej i społecznej, dotykającej pracowników z różnych stron świata i na rozmaitych stanowiskach. Rosnąca inflacja, zaburzenia w łańcuchach dostaw, luki kompetencyjne na rynku pracy oraz zwiększające się oczekiwania pracowników to tylko niektóre z czynników nasilających presję ciążącą na kierownictwie w firmach.

Badanie przeprowadzone przez firmę Gartner w 60 krajach, obejmujące ponad 800 liderów sektora HR, umożliwiło głęboki wgląd w ich największe obawy i najważniejsze cele związane z zatrudnieniem   w   2023   roku.  Poniżej  przedstawiono pięć priorytetowych wyzwań najczęściej wybieranych przez respondentów:

  1. Skuteczność lidera i menedżera priorytet 60% respondentów
  2. Projektowanie organizacyjne i zarządzanie zmianami priorytet 53% respondentów
  3. Employee experience priorytet 47% respondentów
  4. Rekrutacja priorytet 46% respondentów
  5. Przyszłość pracy   priorytet 42% respondentów

Podczas wydarzenia będzie możliwość podyskutowania o tych wyzwaniach wraz z najlepszymi ekspertami i praktykami.

🎤Ewa Stelmasiak poprowadzi panel dyskusyjny o tym czy przywództwo może mieć coś wspólnego z dobrostanem i jakie powinny być dobre praktyki lidera dobrostanu?. W panelu wezmą udział wyjątkowi goście, którzy podzielą się swoimi doświadczeniami w tym obszarze: Kate Hobler (ona/jej), Anna Karczmarczuk, Artur Nowak-Gocławski oraz Michal Leman.

🎤Menadżer 3.0 zarządza bez rządzenia – nie zarządza ludźmi a środowiskiem pracy (sobą – autonomią – strategią organizacji).  .Jego zespół samoorganizuje się i nie odczuwa istnienia szefa. To nie jest opowieść z serii „fantasy” a prawdziwe doświadczenia i praktyczne wskazówki, którymi podzieli się z nami Barbara Walensa, Ph.D.

🎤 Zarządzanie kompetencjami pracowników w czasach, gdzie nie brakuje wyzwań wymaga odpowiedniego podejścia i dostosowania do zmieniających się warunków. Yuliia Pysmenna z Tutlo.com opowie jak zaangażować i połączyć efektywność, kreatywność i elastyczność w jedno, aby wspierać rozwój firmy na różne sposoby.

🎤Iwona Grochowska przekaże nam prawdziwe wartości i korzyści jakie płynną z miękkiej strony przywództwa. Bo przecież w obecnych czasach to właśnie „soft skills are hard skills”.

🎤Michalina Miśka Konkel (she/her) opowie jak budować odpowiedzialność liderów za wdrażanie strategii D&I w organizacjach.

💛 Czekamy na Was w gościnnych progach Centrum Kreatywności Targowa | Targowa Creativity Centre już we wtorek 28 lutego!

👉 Zarejestruj się tutaj i dołącz do spotkania stacjonarnie lub online:
https://konferencja.dreamemployer.pl/program

 

Wśród prelegentów posłuchamy: Filip Dębowski Marta Chalimoniuk-Nowak Ewa Janus-Khouri Nadia Harris Anna Macnar Anna Wawszkiewicz Klaudia Rakowska Paweł Zawadzki Ewa Leśnowolska (she/her) Anna Jurkowska Karolina Anna Cichosz Michał Knapik (he/him) Marta Choromańska (She/Her) Izabela Bartnicka Wiktoria Kuc Joanna Makolus Sebastian Jakubiak Rafal Boczkowski Klaudia Rakowska Martyna Tarnawska Bartosz Pampuch Artur Nowak-Gocławski Adrian Martinez Monika Domańska Jakub Sito Marta A. Łukasz Rumowski Michał Burda

Brief.pl - jedno z najważniejszych polskich mediów z obszaru marketingu, biznesu i nowych technologii. Wydawca Brief.pl, organizator Rankingu 50 Kreatywnych Ludzi w Biznesie.

BRIEF