Czy zleciłbyś AI rekrutację pracownika?

Sztuczna inteligencja będzie miała swój wyjątkowy udział w konferencji, której BRIEF patronuje – Dream Employer Summit 2023. Gościem wydarzenia i panelu będzie Bartosz Pampuch, który niedawno rozgrzał portal LinkedIn przygotowując swoje CV, a właściwie rozmowę rekrutacyjną z pomocą sztucznej inteligencji. Tę rozmowę możecie obejrzeć tu: https://youtu.be/ZObjnGd7RGY Czy sztuczna inteligencja będzie nam wybierała pracowników, czy będzie […]

Sztuczna inteligencja będzie miała swój wyjątkowy udział w konferencji, której BRIEF patronuje – Dream Employer Summit 2023.

Gościem wydarzenia i panelu będzie Bartosz Pampuch, który niedawno rozgrzał portal LinkedIn przygotowując swoje CV, a właściwie rozmowę rekrutacyjną z pomocą sztucznej inteligencji. Tę rozmowę możecie obejrzeć tu:

https://youtu.be/ZObjnGd7RGY

Czy sztuczna inteligencja będzie nam wybierała pracowników, czy będzie ich oceniała i decydowała o ich rozwoju i podwyżkach?

🎤Sebastian Jakubiak w swojej prezentacji opowie nam, jaki udział sztuczna inteligencja ma i będzie miała w obszarach szeroko rozumianego HR.
🎤Po prezentacji zaprosimy na gorącą panelową dyskusję, w której jednym z panelistów będzie AI OpenChat. Rozmowę będzie moderował Paweł Zawadzki, a w panelu wyjątkowi goście: Wiktoria Kuc, Izabela Bartnicka, Bartosz Pampuch, Łukasz Rumowski, Sebastian Jakubiak. Tematy, które będą dyskutowane już zwiastują gorącą wymianę opinii:
⚡Czy możemy być pewni, że wykorzystanie sztucznej inteligencji w zarządzaniu zasobami ludzkimi będzie uczciwe, etyczne i zgodne z przepisami?
⚡Czy rzeczywiście inwestycja w narzędzia AI usprawni procesy zarządzania zasobami ludzkimi?
Jakie kroki powinny podjąć firmy, aby przygotować swoich pracowników na zmiany, jakie przyniesie sztuczna inteligencja?
⚡Jak będzie wyglądała współpraca człowieka ze sztuczną inteligencją?
Nie będziemy unikać trudnych i kontrowersyjnych tematów dotyczących AI jak chociażby niedawno głośne i bulwersujące informacje na temat działań OpenAI w Kenii.

🎬Warto być z nami przez te dwa dni: 28 lutego i 1 marca, najlepiej stacjonarnie, spotkać się i porozmawiać w Centrum Kreatywności Targowa | Targowa Creativity Centre albo na żywo online. Wszyscy uczestnicy konferencji otrzymają 30dniowy dostęp do nagrań wszystkich konferencyjnych wystąpień i dyskusji.

⏱ Rejestracja pod tym linkiem 👉 https://konferencja.dreamemployer.pl/program

Brief.pl - jedno z najważniejszych polskich mediów z obszaru marketingu, biznesu i nowych technologii. Wydawca Brief.pl, organizator Rankingu 50 Kreatywnych Ludzi w Biznesie.

BRIEF