Czy terminal YUMI będzie cyfrową rewolucją 360° w świecie płatności?

122

Worldline, lider europejskiego rynku usług płatniczych i transakcyjnych, wprowadził terminal płatniczy YUMI — urządzenie do obsługi płatności, które rewolucjonizuje interakcje klientów ze sprzedawcami. Jest to innowacyjne rozwiązanie łączące handel tradycyjny z internetowym, które z łatwością może prezentować markę sprzedawcy. Dzięki możliwości obracania w zakresie 360° urządzenie jest zawsze skierowane w stronę klientów, stanowiąc intuicyjny punkt interakcji dla sprzedaży wielokanałowej. To elegancko i nowocześnie wyglądające, zaawansowane, wielofunkcyjne urządzenie przenosi kontakt z klientem na całkiem nowy poziom.

 

Urządzenie YUMI, najnowsza innowacja firmy Worldline w dziedzinie obsługi płatności, to intuicyjny, przyjazny i budzący zaufanie interfejs, który pomaga zwiększyć zadowolenie klientów oraz ich przywiązanie do marki. Zastosowanie systemu operacyjnego Android pozwala wzbogacać doświadczenie klienta przy użyciu dodatkowych aplikacji.

 

50 haslo 1

Vincent Roland, Managing Director of Worldline’s Merchant Services: „YUMI to punkt zwrotny w dziedzinie interakcji sprzedawcy z klientem indywidualnym. Sprzedawcy detaliczni i ich klienci chcą efektywnych i intuicyjnych interakcji. YUMI to nasza odpowiedź na ich oczekiwania. Nasze przyjazne urządzenie jest zawsze skierowane w stronę klientów, stanowiąc intuicyjny punkt interakcji dla sprzedaży wielokanałowej. Dzięki swojemu eleganckiemu i nowoczesnemu wyglądowi YUMI przenosi kontakt sprzedawcy z klientem na całkiem nowy poziom”.

 

YUMI wzbogaca też przebieg sprzedaży detalicznej o interaktywność pomiędzy klientami i sprzedawcami. Jego 7-calowy ekran dotykowy jest wykonany z odpornego na zarysowania materiału Corning Gorilla Glass, który zapewnia znakomitą czytelność i reakcję na dotyk. Cała konstrukcja jest solidna i odporna na upadek, a czytniki kart czipowych i kart z paskiem magnetycznym dobrano pod kątem długotrwałej niezawodności. Urządzenie spełnia wszystkie najnowsze wymagania dotyczące bezpieczeństwa sprzętu i oprogramowania, ma certyfikat PCI PTS 5.x oraz współpracuje z modułami SRED i Open Protocol. YUMI ma też ułatwienia dla niepełnosprawnych klientów, w tym alternatywne sposoby wprowadzania kodu PIN.

Urządzenie może zostać zintegrowane z lokalnymi terminalami kasowymi lub być używane jako samodzielny terminal. Jest dostępne w dwóch konfiguracjach: stojącej i przenośnej. Dostępne są różne opcje komunikacji. Urządzenie YUMI będzie dostępne późnym latem 2019 roku.

 

Komentarze
Ładowanie...