...

BRIEF dociera do polskich firm i ich pracowników – do wszystkich tych, którzy poszukują inspiracji w biznesie i oczekują informacji o ludziach, trendach i ideach.

Skontaktuj się z nami

DHL Supply Chain z tytułem światowego lidera 3PL według raportu Magic Quadrant 2021 firmy Gartner

pracownik DHL Supply Chain

DHL Supply Chain – pion logistyczny Grupy Deutsche Post DHL – wybrany został światowym liderem 3PL według raportu Magic Quadrant 2021 firmy Gartner. (1) Gartner to lider w zakresie badań i doradztwa, który co roku ocenia, w skali globalnej, zewnętrznych dostawców usług logistycznych (3PL) na podstawie spójności ich wizji i skuteczności jej realizacji. DHL Supply Chain jest partnerem 11. edycji rankingu 50 Najbardziej Kreatywnych Ludzi w Biznesie.

Nasi klienci wysoko cenią elastyczność firmy i jej umiejętność adaptacji, które były szczególnie dobrze widoczne podczas pandemii koronawirusa. Bliskość i intensywny dialog z klientami pomaga zrozumieć ich rzeczywiste potrzeby i wyzwania, przed którymi stają, a także daje możliwość znalezienia najlepszych rozwiązań z zakresu łańcucha dostaw. Jesteśmy szczególnie dumni z faktu, że nawet podczas pandemii byliśmy w stanie szybko reagować na pojawiające się wyzwania i opracowaliśmy dla klientów firmy najlepsze rozwiązania związane z łańcuchem dostaw. Tworzenie nowych operacji związanych z realizacją zamówień oraz rozwiązań z zakresu transportu – czasami z dnia na dzień – było możliwe wyłącznie dzięki rozwiniętej analizie danych, dobrze wyszkolonym zespołom oraz kulturze prawidłowego wykonania zadań za pierwszym razem. Do skuteczności tych działań w znacznym stopniu przyczynił się postęp firmy w cyfryzacji łańcuchów dostaw.

Oscar de Bok, Dyrektor Generalny DHL Supply Chain

Niezmiernie cieszymy się z pozycji światowego lidera 3PL według raportu Magic Quadrant. Naszym zdaniem DHL jest światowym liderem zewnętrznych dostawców usług logistycznych pod względem zrównoważonego rozwoju, co jest wyjątkowo satysfakcjonujące w świetle podejmowanych działań na jego rzecz, które udaje nam się z powodzeniem wdrażać. Kładziemy nacisk nie tylko na opracowywanie dla naszych klientów najlepszych rozwiązań z zakresu łańcuchów dostaw, ale także na sprawieniu, że będą one możliwie zrównoważone. Dzięki programowi ESG oraz wdrożonym w całej grupie programom GoGreen pomagamy klientom realizować cele związane ze zrównoważonym rozwojem.

Patrick Kelleher, Globalny Dyrektor ds. Rozwoju w DHL Supply Chain

Przedstawienie w reportach badawczych na temat rynku dostawców, produktów lub usług nie stanowi ich rekomendacji przez firmę Gartner, a fakt wystawienia dostawcy najwyższej oceny lub zajęcia przez niego czołowej pozycji na podstawie innego kryterium nie jest równoznaczny z poleceniem danego dostawcy użytkownikom technologii. Raporty firmy Gartner stanowią opinię jej ciała badawczo-doradczego, zatem nie należy ich traktować jako faktów. Gartner zrzeka się wszelkich gwarancji, wyraźnych lub dorozumianych, w odniesieniu do wskazanego raportu badawczego, w tym dorozumianych gwarancji wartości handlowej lub przydatności do określonego celu.

1 Raport firmy Gartner „Magic Quadrant for Third-Party Logistics, Worldwide”, Susan Boylanet al., 28 czerwca 2021 r.


Źródło: DHL Supply Chain

Brief.pl - jedno z najważniejszych polskich mediów z obszaru marketingu, biznesu i nowych technologii. Wydawca Brief.pl, organizator Rankingu 50 Kreatywnych Ludzi w Biznesie.

BRIEF