...

BRIEF dociera do polskich firm i ich pracowników – do wszystkich tych, którzy poszukują inspiracji w biznesie i oczekują informacji o ludziach, trendach i ideach.

Skontaktuj się z nami

Dominika Szot – Rising Industry Star według Esports Insider!

Esports Insider przedstawił czterech nowych członków do ESI Hall of Fame 2022, rozpoczynając ESI London 2022.

 

ESI Hall of Fame, która w tym roku jest wspierana przez Global Esports Federation, została stworzona, aby docenić i dać uznanie dla osób, które pomogły stworzyć i rozwinąć sektor esportowy w to, czym jest dzisiaj.

Oprócz nowych członków Hall of Fame, tegoroczna ceremonia wręczenia nagród wprowadziła trzy nowe kategorie: Rising Industry Star, Youth Award Champion oraz Community Champion.

Z wielką dumą zaprosiliśmy następujące osoby do włączenia ich do ESI Hall of Fame jako naszej klasy 2022:

Matthieu Dallon, partner założycielski w Trust Esport jako Hall of Famer
Jon Winkle, Dyrektor Zarządzający epic.LAN jako Mistrz Społeczności
Telmo Silva, założyciel i dyrektor generalny Grow uP eSports oraz współzałożyciel GIRLGAMER Esports Festival jako Youth Award Champion
Dominika Szot, Head Of Brand Strategy w GRID esports i założycielka podcastu IT’S HER GAME jako Rising Industry Star

Jestem tak poruszony, że zostałem uhonorowany przez Esports Insider i że jestem teraz członkiem ESI Hall of Fame, obok niesamowitych pionierów w przestrzeni – skomentował Matthieu Dallon, Founding Partner w Trust Esport i tegoroczny Hall of Famer. To były 22 lata pasji i przedsiębiorczości, sukcesów (i porażek), ciężkiej pracy i poświęcenia, parcia naprzód, aby rozszerzyć definicję esportu: jako legalnego sportu, jako rozrywkowego show, jako kultury otwartej na wszystkie kraje, wszystkie płcie i zawsze nowe gry. Pokornie dzielę się tym wyróżnieniem ze WSZYSTKIMI ludźmi, dzięki którym było to możliwe.

Klasa 2022 dołącza do poprzednich uhonorowanych, w tym Naz Aletaha (Global Head of League of Legends Esports w Riot Games), Jason Lake (CEO Complexity Gaming), Heather 'sapphiRe’ Garozzo (ex-Counter-Strike Observer i obecny VP of Marketing w Dignitas) i Hector 'H3CZ’ Rodriguez (Owner & CEO OpTic Gaming), między innymi.

Po tym jak przez ostatnie dwa lata odbywała się online, tegoroczna edycja ESI Hall of Fame powróciła w starej odsłonie, goszcząc w gamingowym barze Platform w Shoreditch. Poprzednie ceremonie odbyły się na dachu Nixon Peabody LLP, Los Angeles w 2019 roku i Muzeum Historii Naturalnej w Londynie w 2018 roku.

Wspinaczka Dominiki Szot w górę drabiny esportowej jest świadectwem jej ciężkiej pracy, poświęcenia i innowacji w branży. W ciągu roku pracy w GRID, platformie danych esportowych, przeszła ona drogę od Delivery Managera do Head of Brand Strategy, co podkreśla jej rozwój w branży.

Esport to niezmiernie kreatywne środowisko pełne wyjątkowych osób, w którym codziennie powstaje mnóstwo nowych projektów. Bycie uznana za wschodzącą gwiazdę tej branży to wyjątkowa nagroda, która potwierdza, że pasja i profesjonalizm może iść w parze – w moim przypadku zarówno w kwestii wspierania kobiet w naszej branży jak i budowaniu marki GRID Esports. Jestem niezmiernie wdzięczna GRIDowi za zaufanie i za stworzenie przestrzeni w której mogę rozwijać się i realizować pozostając siena swoim wartościom, a także wszystkim, którzy wspierali mnie na tej drodze dotychczas i wierzyli, że nie ma rzeczy niemożliwych – mówi Dominika Szot

W trakcie swojej kariery Dominika, pracowała dla takich firm jak Huawei czy StreamCards, które zajmują się angażowaniem fanów. W tym czasie Dominika promuje różnorodność i integrację w branży, jest ambasadorką WIGJ oraz założycielką podcastu IT’S HER GAME.

Dominika Szot, jest też naszą Laureatką w Rankingu 50 Najbardziej Kreatywnych w biznesie.
Zgłoś się i Ty na www.brief.pl/kreatywni, masz czas do 18 września.

 

Brief.pl - jedno z najważniejszych polskich mediów z obszaru marketingu, biznesu i nowych technologii. Wydawca Brief.pl, organizator Rankingu 50 Kreatywnych Ludzi w Biznesie.

BRIEF