...

BRIEF dociera do polskich firm i ich pracowników – do wszystkich tych, którzy poszukują inspiracji w biznesie i oczekują informacji o ludziach, trendach i ideach.

Skontaktuj się z nami

Na Esports Venue Summit będziemy dyskutować o przyszłości aren esportowych

Już za miesiąc w dniach 21-22 października w Londynie odbędzie się Esports Venue Summit. Jest to jedyna w swoim rodzaju impreza dedykowana wyłącznie obiektom esportowym.

We wciąż rozwijającym się świecie elektronicznej rozgrywki, miejsca takie jak areny esportowe czy współczesne kafejki internetowe 2.0 zyskują na znaczeniu. Elektroniczne zmagania mogą toczyć się w sieci, ale te najważniejszych zawody odbywają się fizycznie na prawdziwych stadionach i w halach.

Esport jest z natury społeczny, bazuje na relacjach – również tych kibicowskich. Nie można porównać zmagań toczących się w zapełnionej hali, z przeżywaniem esportowego turnieju w zaciszu własnego domu. To właśnie emocje i społeczność są tutaj kluczem, który powoduje, że na całym świecie zaczynają powstawać dziesiątki, setki aren esportowych.

Właśnie dlatego zorganizowano Esports Venue Summit. Konferencja ma na celu pokazanie jak ważne są takie obiekty dla świata gier, jak je tworzyć i monteyzować.

Miejsca są ważną częścią ekosystemu, który napędza uczciwość rywalizacji i łączy więcej graczy z e-sportem. Nie mogę się doczekać rozmowy, więcej o naszej misji zwiększania dostępu i możliwości, na szczycie Esports Venue Summit w Londynie.

Jon Fazio, założyciel i prezes zarządu Nerd Street Gaming

Wśród prelegentów będziemy mogli spotkać organizatorów turniejów, wydawców gier, właścicieli drużyn, graczy, właścicieli nieruchomości esportowych, operatorów obiektów esportowych, architektów, bankierów inwestycyjnych, czy managerów wiodących organizacji branżowych.

Konferencja odbędzie się fizycznie na Twickenham Stadium w Londynie w dniach 21-22 października, a całość odbędzie się z pełnym uszanowaniem rygoru sanitarnego. Esports Venue Summit będzie kontynuowane również na wirtualnym wydarzeniu w dniach 26-29 października. Bilety do kupienia na stronie organizatora. Dla czytelników Brief Esports przygotowano zniżke po wpisaniu kodu EVSBE56.

Brief.pl - jedno z najważniejszych polskich mediów z obszaru marketingu, biznesu i nowych technologii. Wydawca Brief.pl, organizator Rankingu 50 Kreatywnych Ludzi w Biznesie.

BRIEF