ESPOT – choć Covid nie odpuszcza, my wciąż działamy i jesteśmy z Wami

Łozo w ESPOT

ESPOT na warszawskim Powiślu to nowatorski projekt. Arena gamingowa z prawdziwego zdarzenia przygotowana nie tylko do przyjęcia licznych fanów gier i esportu, ale również do realizacji wydarzeń online w realiach pandemii.

ESPOT, spotkacie tu wszystkich których warto spotkać. Youtuberów, influencerów ale przede wszystkim graczy. I nie tylko będziecie patrzeć jak grają zawodowcy, ale sami też włączycie się do gry i na żywo w realu możecie zawierać znajomości, tworzyć zespoły i grać na najwyższej klasy sprzęcie od Actiny. Mało tego, zanim wydacie kasę możecie wypróbować przedpremierowe egzemplarze sprzętów, które trafiają tu to testów.

ESPOT to propozycja i wyzwanie dla tych którzy chcą czegoś więcej niż biureczko i ekranik w domowym zaciszu. ESPOT to ludzie, zespoły i wymiana doświadczeń. ESPOT to przyszłość, na którą wszyscy czekamy.

CO ROBIMY

Choć Covid nie odpuszcza, my wciąż działamy i jesteśmy z Wami. Tegoroczne targi PGA i Intel® Extreme Masters w katowickim Spodku czekają na lepsze czasy, ale nie my, nie ESPOT!

U nas wciąż coś się dzieje i pamiętamy, jak bardzo brakuje Wam waszych ulubionych youtuberów i streamerów. Oni wciąż streamują samotnie okopani w domach, ale przecież wiecie, że nie do tego gry zostały stworzone.

Dlatego właśnie macie ESPOT. To tu w Elektrowni Powiśle powstała nowa arena i tu zapraszamy w weekendy waszych idoli, by mogli coś zrobić dla Was wspólnie. I dzieje się, oj dzieje!

JUST DANCE

Tak dla przykładu, znacie MrsKrysie ze sceny Call of Duty Warzone? Otóż MrsKrysia, ale też Ania Łempcka wel Lempianek, znana z szaleństw kulinarnych w finale ósmego sezonu MasterChef – postanowiły nieco rozkręcić towarzystwo tańcami. I nie uwierzycie, dziewczyny osiem godzin non stop, no prawie osiem godzin, bo czasem przecież tańcowały, więc prawie osiem godzin na live gadały o jedzeniu i tak gadały że ślinka ciekła.

Just Dance ESPOT
Źródło: ESPOT

Pojedynki w Counter Strike: Global Offensive

pojedynki w ESPOT
Źródło: ESPOT

A że żarcie to nie wszystko (choć nie wszyscy podzielają ten pogląd), trzech streamerów z krewnymi i znajomymi królika rozegrało profesjonalny turniej CS:GO. A mieli na czym pograć i gdzie kibicować, oj mieli. Czterdzieści stanowisk z wypasionymi kompami Actiny i ściana ledowa osiem na trzy metry plus dwie boczne i cała masa innych bajerów. Ale nie martwcie się, już niedługo otwieramy się dla wszystkich i sami będziecie mogli tego wszystkiego posmakować.

TIKTOK

TIKTOK ESPOT
Źródło: ESPOT

Już teraz może poczuć te emocje. Jacek Janowski znany Wam jako Tata Gracza relacjonował wszystko na żywo na swoim TIKTOKU a inni gracze na TWITCHu. Wszystko znajdziecie tutaj:

@tatagracza

#espot #fyp #dc #tatagracza #tatagra #twitch #stream

♬ Paparazzi – Kim Dracula


Źródło: ESPOT

Brief.pl - jedno z najważniejszych polskich mediów z obszaru marketingu, biznesu i nowych technologii. Wydawca Brief.pl, organizator Rankingu 50 Kreatywnych Ludzi w Biznesie.

BRIEF