...

BRIEF dociera do polskich firm i ich pracowników – do wszystkich tych, którzy poszukują inspiracji w biznesie i oczekują informacji o ludziach, trendach i ideach.

Skontaktuj się z nami

Finały PLE – trzy dni najlepszego Counter-Strike’a i dobrej rozrywki!

Jak wiadomo, jeden z celów do zrealizowania na mapach CS’a to doprowadzenie do wybuchu paki, więc PLE już w teraz podpala lont!

Polska Liga Esportowa kończy sezon rozgrywek Counter – Strike:Global Offensive, z których 6 najlepszych wyłonionych drużyn, już w ten weekend, walczyć będzie o pulę 100 000 złotych oraz nagrody MVP nie tylko w kontekście indywidualnych wyników, ale również według zasady #teamwork!

Mocnemu rozpoczęciu musi dorównać równie głośny koniec, więc oprócz zaplanowania standardowej komunikacji wokół rozgrywek, PLE podejmuje się nowych wyzwań i rozwiązań, które wzmocnić mają “gamingowe show”.

 Co się będzie działo podczas finałów?

W studiu Polsat Games najlepsi komentatorzy i eksperci będą przeprowadzać kibiców przez rozgrywkę. Całość studia poprowadzi wprawiony w tej roli Filip “Testree” Mątowski, obowiązkowo w roli ekspertów wystąpią Łukasz Hermes Pożyczek oraz Olek “vuzzey” Kłos, a dodatkowo w wybranych meczach posłuchać będzie można komentarza samego Piotra “izaka” Skowyrskiego, Sebastiana “NEEX’a” Treli i Macieja “Luza” Bugaja.

Po drugiej stronie miasta, w studiu ESPOTowym zawitają goście ze świata gier, sportu i telewizji, z którymi o gamingu i życiowych pasjach rozmawiać będą Wojtek “Łozo” Łozowski oraz Asia Marks!

fot. Studio ESPOT w Elektrowni Powiśle jest partnerem Polskiej Ligi Esportowej

Dzięki wystartowaniu kampanii #GamingBezBarier, przetłumaczonych, bądź zbudowanych od nowa, zostało 19 haseł CS’owych. Polska Liga Esportowa jako pierwsza w historii esportu poprowadzi finały przy wsparciu tłumaczy języka migowego! Dzięki działaniom partnerów zrobiono pierwszy krok w procesie budowania i katalogowania słownictwa esportowego. A to zagranie unikatowe w skali światowej! W almanachu znalazły się m.in. takie słowa jak ACE, CLUTCH czy RUSH, które są podstawą dobrze poprowadzonej taktyki!

Dodatkowe atrakcje, które pojawią się w ramach transmisji to m.in. rozegranie showmatchu, podczas którego w duchu fair play powalczą ze sobą znani w środowisku “e” i sportowcy.

Na rozluźnienie pomiędzy emocjami meczowymi zaplanowana jest przerwa muzyczna i live session w tle, z artystą od SONY Music, którego hit przekroczył 20 milionów wyświetleń na YouTubie.

Również kibice dostaną swoją przestrzeń do wyrażania emocji. Fani będą mogli dopingować swoje drużyny na dedykowanym serwerze Discord, a ujęcia z kamer obserwatorów pokazane zostaną podczas transmisji.

Zrealizowany zostanie również konkurs Mikołajkowy, w którym do wygrania będą atrakcyjne nagrody.

Trzy dni, dwa studia, jeden zwycięzca!

Polsat Games, jak w każdej kolejce Dywizji Mistrzowskiej, odpowiadać będzie za transmisję meczową na platformie streamingowej twitch.tv/polsatgames oraz za przekaz telewizyjny w kanale Polsat Games. Dodatkowo włączone zostanie studio ESPOTU, z którego płynąć będą wywiady z gośćmi nie tylko z branży esportowej, ale również muzycznej czy sportowej.

Mam nadzieję, że te finały zaskoczą niejednego kibica. Najwyższy poziom rozgrywek będzie uzupełniony o sporą dawkę rozrywki. Mimo utrudnionych warunków, postaraliśmy się, aby całemu wydarzeniu towarzyszyło show, przyjemne nie tylko dla graczy, ale również wszystkich tych, którzy zajrzą do naszej transmisji. Zostawiamy kilka asów w rękawie, także warto nas oglądać i pozytywnie się zaskoczyć.

Adam Gil, Head of Esports, Polska Liga Esportowa

W rywalizacji zostały takie drużyny jak: Illuminar Gaming, Actina PACT, AVEZ, Wisła All In, Izako Boars  oraz HONORIS, które rywalizować będą o pulę nagród 100 000 złotych. Kolejno według zajmowanych miejsc rozkłada się następująco: 1 – 50 000 PLN, 2 – 20 000 PLN, 3-4 – 8 000 PLN, 5-6 – 4 000 PLN, 7-8 – 2 000 PLN.

Transmisja: twitch.tv/polsatgames, YouTube Polsat Games oraz kanał TV Polsat Games

Brief.pl - jedno z najważniejszych polskich mediów z obszaru marketingu, biznesu i nowych technologii. Wydawca Brief.pl, organizator Rankingu 50 Kreatywnych Ludzi w Biznesie.

BRIEF