...

BRIEF dociera do polskich firm i ich pracowników – do wszystkich tych, którzy poszukują inspiracji w biznesie i oczekują informacji o ludziach, trendach i ideach.

Skontaktuj się z nami

Firma Bonduelle Polska S.A. powierzyła agencji KERRIS Group stworzenie i rozwój aplikacji mobilnej dla przedstawicieli branży HoReCa

Bonduelle aplikacja

Aplikacja B!Master oparta jest na foto-recognition - umożliwia skanowanie fizycznych produktów, a następnie podaje na ich temat szczegółowe informacje wraz z propozycją przepisów, w których można je wykorzystać.

Aplikacja powstała, by inspirować szefów kuchni oraz właścicieli obiektów gastronomicznych, do zaproponowania swoim klientom nieszablonowych dań. Jako Bonduelle Food Service, chcemy nie tylko oferować jakościowe produkty gastronomiczne, ale też wpływać na pozytywny rozwój przedsiębiorstw naszych biznesowych partnerów, a końcowym klientom oferować wyjątkowe smaki – powiedziała Wioleta Bielecka Trademarketing&Digital Manager z Bonduelle Polska S.A.

Agencja KERRIS Group odpowiada za UX, grafikę, prace frontendowe i backendowe, CMS oraz dalszy rozwój aplikacji. W kolejnych miesiącach planowane jest uzupełnienie funkcjonalności B!Master o kalkulator foodcost, pozwalający oszacować końcową cenę dania, również z uwzględnieniem kosztów stałych obiektu; a także tłumaczenie aplikacji na inne języki i jej launch na rynkach zagranicznych.

Cieszymy się z zaufania, którym obdarzyła nas firma Bonduelle Polska S.A. Wspólnie możemy kreować innowacyjne produkty digitalowe i pozytywnie zmieniać rynek HoReCa. Współpraca jest kolejnym potwierdzeniem silnego know how branżowego i technologicznego naszej agencji.

Ignacy Bochiński, partner KERRIS Group


Źródło: KERRIS 

 

Brief.pl - jedno z najważniejszych polskich mediów z obszaru marketingu, biznesu i nowych technologii. Wydawca Brief.pl, organizator Rankingu 50 Kreatywnych Ludzi w Biznesie.

BRIEF