...

BRIEF dociera do polskich firm i ich pracowników – do wszystkich tych, którzy poszukują inspiracji w biznesie i oczekują informacji o ludziach, trendach i ideach.

Skontaktuj się z nami

Luty pod znakiem nowości w ramówce Radia Nowy Świat

Mikrofon radiowy

Wyjątkowa, całkowicie nowatorska lista przebojów, cykliczny felieton prof. Jerzego Bralczyka, nowa audycja Michała Nogasia oraz serial dla i o Patronach - to tylko niektóre z propozycji, które zagoszczą na antenie Radia Nowy Świat.

Główna zmiana w ramówce RNŚ nastąpi w najbliższy wtorek – 9 lutego. Na antenie pojawi się zapowiedziana na początku stycznia audycja: Szczyt wszystkiego, czyli każda lista świata.

Jeśli chcecie poznać przeboje np. z Izraela, Japonii , Nigerii, Argentyny czy Kuwejtu, koniecznie nasłuchujcie!   To z pewnością nie będzie klasyczna lista hitów. Chcemy stworzyć absolutnie nowatorską, kilkuetapową audycję będącą rankingiem list przebojów z całego świata. Poprowadzą ją nasze Młode Talenty: Mateusz Andruszkiewicz i Marcin Mann, a wydawcą jest Maciek Jankowski.

Magda Jethon w porannej audycji Wojciecha Manna

Na swoje ulubione utwory, co tydzień prezentowane słuchaczom, będą mogli głosować tylko Patroni radia. Pierwsze wydanie listy już w najbliższy wtorek (9 lutego) o godzinie 22:00. Prowadzący zaprezentują wybrane przeboje aż z dwunastu krajów.To nie koniec muzycznych nowości na antenie Radia Nowy Świat. 17 lutego ze swoją autorską audycją muzyczną wystartuje Michał Nogaś.

To będzie muzyka, której sam słucham podczas czytania, stąd tytuł Muzyka do czytania. Będzie różnorodna, ale nie nachalna. Mam nadzieję, że się słuchaczom spodoba.

Michał Nogaś

Radio Nowy Świat z założenia jest interaktywną stacją, stąd pomysł na włączenie Patronów w antenę. Rusza zupełnie nowy projekt pod tytułem „Między nami Patronami”. To zupełnie nowa forma radiowego serialu, do którego tytuł zaproponowali sami Patroni. Swoich sił przed mikrofonem będzie mógł spróbować każdy z nich.

Opowiadać można absolutnie o wszystkim, tu liczy się fajna historia, charyzma i osobowość. Wystarczy wysłać formularz zgłoszeniowy dostępny na Facebooku radia.

Magda Jethon

Nad projektem czuwać będzie Ada Bąkowska, która wybierze najciekawsze propozycje. To nie jedyne działania z Patronami. Od piątku na antenie usłyszeć można pierwsze w historii spoty promocyjne nagrane właśnie przez Patronów z ich własnej inicjatywy. Radio otrzymało ich tak wiele, że prezentowane będą przez cały tydzień.

I ostatnia z ogłaszanych, ale szczególnie ważna informacja. Na antenie Radia Nowy Świat cyklicznie będzie pojawiał się prof. Jerzy Bralczyk. Pięknej polszczyzny w jego wydaniu będzie można posłuchać w każdy piątek w ostatniej godzinie Porannej Manny, między 9.00 a 10.00.


Źródło: Radio Nowy Świat

Brief.pl - jedno z najważniejszych polskich mediów z obszaru marketingu, biznesu i nowych technologii. Wydawca Brief.pl, organizator Rankingu 50 Kreatywnych Ludzi w Biznesie.

BRIEF