...

BRIEF dociera do polskich firm i ich pracowników – do wszystkich tych, którzy poszukują inspiracji w biznesie i oczekują informacji o ludziach, trendach i ideach.

Skontaktuj się z nami

GOT2B i LIVE z kampanią dla gamerów

Gamers GOT2B

Karolina Nieuczesana Brodnicka, Paulina Shini Górczyńska, Bartosz Xntentacion Rudecki, Filip Testree Mątowski oraz Maciej Kezman Gramacki w digitalowej odsłonie kampanii Uncensored marek got2b oraz Live kierowanej do młodej społeczności polskich graczy.

To pierwsza tego typu obecność marek beauty w świecie gamingu. Głównym motywem kampanii jest podkreślenie, że warto kreować swój własny styl zgodnie ze swoimi przekonaniami, nawet z dozą buntu – tak jak gracze.

Adam_SimkowskiŚwiat marek got2b i Live to świat ludzi odważnych, kreatywnych, bezkompromisowych w kreowaniu własnego stylu. Cieszymy się, że nawiązaliśmy współpracę z popularnymi młodymi streamerami. Każdy z nich to niepowtarzalna osobowość, która inspiruje rzeszę młodych fanów gamingu. Dla nas to bardzo ważna przestrzeń dla budowania świadomości naszych marek wśród tej grupy konsumentów.

Adam Simkowski, przedstawiciel firmy Henkel, odpowiedzialnej za dystrybucję produktów got2b i Live w Polsce

Kampania zakłada działania contentowe z influencerami prowadzone na ich kanałach social media oraz Twitch.

Koncepcję strategiczno-kreatywną kampanii przygotowała agencja marketingu esportowego Teamplay Agency, media zakupił Wavemaker Poland, za produkcję video odpowiada firma Hola Hola Film.


Źródło: GOT2B

Brief.pl - jedno z najważniejszych polskich mediów z obszaru marketingu, biznesu i nowych technologii. Wydawca Brief.pl, organizator Rankingu 50 Kreatywnych Ludzi w Biznesie.

BRIEF