...

BRIEF dociera do polskich firm i ich pracowników – do wszystkich tych, którzy poszukują inspiracji w biznesie i oczekują informacji o ludziach, trendach i ideach.

Skontaktuj się z nami

Huczna premiera lodów Illuminar. Fani zasmakowali gamingu podczas PGE Superpucharu PLE

Lody_Illuminar_gaming

Illuminar Gaming, jedna z najbardziej rozpoznawalnych organizacji esportowych w naszym kraju, przygotowała niespodziankę dla fanów gier komputerowych i esportu. Wspólnie z firmą Lodis stworzyła śmietankowo - czekoladową linię lodów, które swoją premierę miały podczas weekendowego wydarzenia PGE Superpuchar Polskiej Ligi Esportowej w Gdańsku.

Wydarzenie odbywające się na gdańskiej plaży okazało się frekwencyjnym sukcesem, a lody sygnowane Illuminar Gaming były hitem, który został ciepło przyjęty przez fanów elektronicznej rozrywki, profesjonalnych zawodników, gwiazdy internetu, sportu oraz show biznesu.

Źródło: Illuminar gaming

Współpraca Illuminar Gaming z firmą Lodis zakłada szeroko przeprowadzoną kampanię displayowa w internecie. Lody promować będą influencerzy skupieni wokół esportowej marki oraz ich zawodowi gracze.

zespół Illuminar Gaming
Źródło: Illuminar Gaming

 

Lody śmietankowe na patyku w polewie orzechowo-kakaowej z orzechami arachidowymi pojawią się w sprzedaży już wkrótce na terenie całego kraju w sugerowanej cenie detalicznej 2,99 PLN.


Źródło: Illuminar Gaming

Brief.pl - jedno z najważniejszych polskich mediów z obszaru marketingu, biznesu i nowych technologii. Wydawca Brief.pl, organizator Rankingu 50 Kreatywnych Ludzi w Biznesie.

BRIEF