...

BRIEF dociera do polskich firm i ich pracowników – do wszystkich tych, którzy poszukują inspiracji w biznesie i oczekują informacji o ludziach, trendach i ideach.

Skontaktuj się z nami

Izraelskie lotnictwo czeka na graczy War Thunder

Najnowsza aktualizacja do popularnej gry studia Gaijin Entertainment - War Thunder wprowadza nową nację samolotów pokładowych oraz dziesiątki innych maszyn wojennych.

Już teraz gracze War Thunder mogą  zapoznać się z najnowszą aktualizacją  ,,Winged Lions”. Nowa zawartość wprowadza m.in – izraelskie lotnictwo oraz pokładowe samoloty zwiadowcze.

Źródło/ War Thunder/ Samoloty zwiadowcze

Jednak to nie koniec niespodzianek. Deweloperzy z Gaijin Entertainment przygotowali także paczkę dodatkowej zawartości w postaci: nowej lokalizacji ,,Izrael”, gdzie gracze będą toczyć zaciekłe bitwy w powietrzu oraz dwa pierwsze czołgi z przyszłego drzewka izraelskich pojazdów naziemnych, a także innych ciekawych cudów techniki wojskowej.

Usprawniona mechanika i grafika

Winged Lions wprowadził również kilka ulepszeń mechanicznych, jak i wizualnych. Usprawniono między innymi: symulację wiatru, która była wcześniej widoczna tylko na: trawie czy morskich falach. Jednak wraz z debiutującą aktualizacją gracze zobaczą efekt w nieco innego odsłonie. Odświeżony efekt pogodowy będzie można zaobserwować na wszystkich efektach cząsteczkowych, zwłaszcza podczas burzy, eksplozji lub pozostawionego po nim ognia.

Zapowiedź nowego rozszerzenia

Idąc za ciosem deweloperzy, zapowiedzieli kolejną ciekawą aktualizację, która również rozpieści nie jednego sympatyka wojskowych potyczek.Po wprowadzeniu Winged Lions gracze będą mogli wziąć udział w beta testach, w których przetestują specjalnie zaprojektowane drzewko izraelskich pojazdów naziemnych.

Jak dołączyć do beta testów?

Aby otrzymać wirtualny bilet do najbliższych beta testów, gracz zmuszony jest zaopatrzyć się w jeden z dostępnych zestawów premium z czołgami Merkava Mk.2 i Sherman M-51, które już teraz dostępne są w wirtualnym sklepie w grze.

Źródło/ War Thunder/Merkava Mk.2

 

 

Więcej szczegółów na temat najnowszego rozszerzenia Winged Lions można znaleźć w załączonym linku:

https://warthunder.com/pl/news/4910-aktualizacja-premiera-aktualizacji-winged-lions-pl

Brief.pl - jedno z najważniejszych polskich mediów z obszaru marketingu, biznesu i nowych technologii. Wydawca Brief.pl, organizator Rankingu 50 Kreatywnych Ludzi w Biznesie.

BRIEF