...

BRIEF dociera do polskich firm i ich pracowników – do wszystkich tych, którzy poszukują inspiracji w biznesie i oczekują informacji o ludziach, trendach i ideach.

Skontaktuj się z nami

Kino letnie na placu Europejskim: „Amy”, „Dunkierka” i „Munio: Strażnik Księżyca”

Ghelamco Poland wraz z partnerem wydarzenia, firmą Samsung Polska, zapraszają na Kino Letnie na placu Europejskim. W tym tygodniu w repertuarze nagrodzone Oscarami produkcje: dokument „Amy” i dramat wojenny „Dunkierka”, a dla dzieci baśniowy „Munio: Strażnik Księżyca”.

Kino Letnie na placu Europejskim odbywa się w te wakacje aż trzy razy w tygodniu. Na dużym ekranie można oglądać najlepsze produkcje docenione przez krytyków i widzów na całym świecie.

W najbliższą środę (25 lipca) na dużym ekranie zobaczymy obraz „Amy” w reżyserii Asifa Kapadiego, który został nagrodzony statuetką Oscara za najlepszy pełnometrażowy dokument. Jest to opowieść o zmarłej w 2011 r., utalentowanej, brytyjskiej wokalistce Amy Winehouse. Film przedstawia bardzo szybką karierę artystki, presję sukcesu, trudne związki z mężczyznami oraz skłonność do alkoholu i narkotyków. Do realizacji przedsięwzięcia wykorzystano niepokazywane dotąd archiwalne materiały.

W czwartek (26 lipca) na miłośników kina czeka hollywoodzka superprodukcja „Dunkierka” w reżyserii Christophera Nolana, twórcy m.in. „Incepcji” i „Mrocznego rycerza”. Jest to dramatyczna historia ewakuacji brytyjskich żołnierzy z oblężonej przez Niemców Dunkierki. Wydarzenie, które miało miejsce w 1940 roku, możemy oglądać z trzech przeplatających się perspektyw – lądu, morza i powietrza. Każda z nich prezentuje wydarzenia rozgrywające się w innych ramach czasowych. Produkcja zdobyła aż trzy Oscary: za montaż, dźwięk oraz montaż dźwięku.

Na zakończenie tygodnia seans dla dzieci. W niedzielę (29 lipca) w kinie letnim „Munio: Strażnik Księżyca”, magiczna animacja z baśniową fabułą i ciekawie zbudowanymi postaciami. Historia dzieje się w świecie stworów przypominających ludzi i zwierzęta, ale stworzonych z wosku oraz węgla. Tytułowy bohater to Munio, który niespodziewanie zostaje wybrany do ważnego zadania – wraz z bohaterskim Stalonem mają strzec Księżyca i Słońca.

Partnerem Kina Letniego na placu Europejskim jest Samsung, który jako producent wysokiej klasy telewizorów QLED TV i firma zaangażowana w rozwój technologii HDR dba o potrzeby widzów, oferując im świetne wrażenia wizualne także w domu.

Wstęp na projekcje jest bezpłatny. Na miejscu można kupić smaczne przekąski, dania z grilla i napoje, również alkoholowe. Do dyspozycji zmotoryzowanych gości jest ogólnodostępny parking pod Warsaw Spire (koszt pierwszej godziny 8 zł, każda kolejna 10 zł).

Kino Letnie na placu Europejskim
Od 19 lipca do 30 sierpnia 2018

Środy i czwartki o godz. 20.30, niedziele o godz. 16.00

Wstęp wolny

Aktualne informacje i repertuar dla dorosłych: https://www.facebook.com/events/395833140824454/  

Aktualne informacje i repertuar dla dzieci:
https://www.facebook.com/events/2591534751072669/

REPERTUAR

Hity kinowe

26.07 Dunkierka

02.08 Marsjanin

09.08 Czarny Łabędź

16.08 Birdman

23.08 Boska Florence

30.08 Egzamin

 

Dokumenty

25.07 Amy

01.08 Citizenfour

08.08 Sugar Man

15.08 Wyjście przez sklep z pamiątkami

22.08 Yes-Meni naprawią świat

29.08 Kumare. Guru dla każdego

 

Filmy animowane

29.07 Munio Strażnik Księżyca

05.08 Artur i Minimki 3

12.08 Astro Boy

19.08 Małpy w kosmosie

26.08 Pszczółka Maja

02.09 Paddington

 

Brief.pl - jedno z najważniejszych polskich mediów z obszaru marketingu, biznesu i nowych technologii. Wydawca Brief.pl, organizator Rankingu 50 Kreatywnych Ludzi w Biznesie.

BRIEF