...

BRIEF dociera do polskich firm i ich pracowników – do wszystkich tych, którzy poszukują inspiracji w biznesie i oczekują informacji o ludziach, trendach i ideach.

Skontaktuj się z nami

Konferencja Rynek Pracy 2021 [BRIEF PATRONUJE]

konferencja rynek pracy 2021

Sytuacja pandemiczna wywróciła świat do góry nogami. Nagle zaczęliśmy funkcjonować w zupełnie inny sposób- często kompletnie bez żadnego przygotowania.

Również rynek pracy przechodzi obecnie niemałą rewolucję. Musieliśmy stać się mistrzami elastyczności i rzuceni na głęboką wodę szukać możliwie, jak najbardziej kreatywnych rozwiązań. Zmiany obnażyły brak realnego uzasadnienia dla przywiązania do pewnych utartych schematów, które z jakiegoś powodu cały czas praktykowaliśmy. Na ich miejscu z kolei pojawiło się nowe. W tym momencie pojawia się pytanie- Co będzie nową normą w pracy, kiedy pandemia przestanie być zagrożeniem? Co „weźmiemy ze sobą”, gdy obecna rzeczywistość minie, a co okaże się wyłącznie tymczasowym rozwiązaniem? Odpowiedzi na te i inne pytania będzie można uzyskać na Konferencji „Rynek Pracy 2021”, podczas której będzie można dowiedzieć się, jakie zmiany zachodzą obecnie w tym obszarze i jakie ma to dla nas znaczenie.

Podczas wydarzenia, w gronie wyjątkowych gości, zostanie poruszony temat trendów i wyzwań rynku pracy przyszłości. Uczestnicy postarają się odpowiedzieć na pytanie, czego potrzebują firmy, aby nie tylko przetrwać, ale rozwijać swój potencjał w najbliższych latach.

Wątki, o których będzie mowa to m.in: praca zdalna i wszelkie z nią związane wyzwania dla pracodawców, cyfryzacyjne przyspieszenie, pracownik przyszłości.

Paneliści biorący udział w wydarzeniu to: T-Mobile, Przedstawicielki Ministerstwo Rozwoju, Pracy i Technologii (pani Ewa Flaszyńska, Dyrektor Departamentu Rynku Pracy), firmę HAYS z ich najnowszym raportem o rynku pracy, Talentplace z ich nowym narzędziem do onboardingu, Kancelarię Prawną SDZLEGAL Schindhelm, CEO – RINGIER AXEL SPRINGER MEDIA AG oraz EME Aero z Rzeszowa.

Panel będzie moderowany przez dziennikarza Marcina Antosiewicza.

Formuła konferencji: online

Data 29.04.2021 (czwartek), godz. 10.00-12.00

Konferencję kierowana jest do: prezesów, kierownictwa firm, managerów HR.

Liczba osób: ok.150

WEŹ UDZIAŁ W WYDARZENIU


Źródło: Polsko-Niemiecka Izba Przemysło-Handlowa

 

Brief.pl - jedno z najważniejszych polskich mediów z obszaru marketingu, biznesu i nowych technologii. Wydawca Brief.pl, organizator Rankingu 50 Kreatywnych Ludzi w Biznesie.

BRIEF