...

BRIEF dociera do polskich firm i ich pracowników – do wszystkich tych, którzy poszukują inspiracji w biznesie i oczekują informacji o ludziach, trendach i ideach.

Skontaktuj się z nami

Łączysz edukację i technologie? Zarabiaj na swojej pasji i dziel się wiedzą!

Interesujesz się technologią i edukacją, masz ciekawy pomysł na rozwijanie kompetencji zarówno dzieci, młodzieży, jak i dorosłych? Program akceleracyjny Surferzy Wiedzy jest dla Ciebie.

Edtech, czyli technologia edukacyjna, odnosi się do dziedziny, która koncentruje się na rozwoju funkcji i narzędzi związanych z sektorem edukacji. Surferzy Wiedzy udowadniają, że wiedza w połączeniu z technologią może dać wyjątkowe efekty i być niebanalną podróżą edukacyjną w każdym wieku. W końcu edukacja to pojęcie bardzo szerokie i nie kończy się w szkole, a trwa przez całe życie!

Program akceleracyjny Surferzy Wiedzy został opracowany przez grupę ekspertów tak, aby w maksymalny sposób pomóc początkującym edtechowym przedsiębiorcom w pomyślnym rozwoju biznesu. Uczestnicy podczas akceleracji biorą udział w programie szkoleniowym oraz spersonalizowanej opiece mentorskiej. Akcelerowany jest tu proces tworzenia rozwiązania, od zdefiniowania potrzeby, aż do powstania pierwszego prototypu, a najlepiej pierwszej sprzedaży. Program zapewnia sprzęt i niezbędną infrastrukturę.

3 fale akceleracyjne zgromadziły dziesiątki aplikacji i wyłoniły nowych edukatorów, którzy tworzą nową jakość w edukacji, a różnorodność ich projektów potwierdza, jak szeroka jest to specjalizacja. Przez ten czas Surferzy Wiedzy pomogli aż 50 projektom!

 

Poznaj wybrane projekty, które wzięły udział w ostatnich 3 edycjach programu:

Diana Nowek łączy komunikację niewerbalną ze sztuczną inteligencją. Jest właścicielką firmy doradczo-szkoleniowej Instytut Komunikacji Niewerbalnej, zajmującej się wykorzystaniem najnowszej wiedzy psychologicznej z zakresu percepcji wyglądu, analizy mikroekspresji oraz analizy behawioralnej w wystąpieniach publicznych, sprzedaży, negocjacjach i rekrutacji. Założycielka i redaktor portalu Psychologia Wyglądu (www.psychologiawygladu.pl), najpopularniejszej strony poświęconej tematyce komunikacji niewerbalnej i analizy wyglądu.

Mateusz (Mat) Czechowicz – Teoria Strun – stworzył portal do nauki muzyki ze szczególnym uwzględnieniem twórczego aspektu gry, a więc komponowania, grania w zespołach oraz produkowania muzyki.

Beata Meinguer wychodzi naprzeciw kobietom w ciąży. Stworzyła kurs online „Błękitny Poród”, mający przygotować kobiety do porodu w autohipnozie, opracowany we współpracy ze specjalistami opieki okołoporodowej.  Poprzez wykorzystanie technik relaksacyjnych – pracy z umysłem i ciałem – pomaga oswoić się ciężarnym kobietom z nadchodzącym porodem i nauczyć je naturalnych metod radzenia sobie z tą sytuacją, jak i towarzyszącym jej bólem.

Uladzimir Aliakseichanka stworzył Data Workshop, gdzie uczy w jaki sposób stosować uczenie maszynowe w praktyce.

Tomasz Sobiczewski zrealizował projekt Voort, który jest programem szkoleniowym specjalizującym się w optymalizacji końcowego etapu procesu koncepcyjnego poprzez wprowadzenie odpowiednich narzędzi VR (Virtual Reality) w branżę architektoniczną. Dotyczy to w szczególności wizualizacji, czyli sposobu przedstawienia projektu poprzez wykorzystanie komputerowej grafiki rastrowej, wygenerowanej w kilku etapach w celu przedstawienia realistycznej wizji projektu.

Rekrutacja do IV edycji Surferów Wiedzy dedykowana jest szczególnie dla twórców rozwiązań software, wykorzystujących technologie, takie jak VR, AR, czy AI, ale także pasjonatów nowych technologii, którzy mają pomysł na produkt i chcą wprowadzić go w życie. Zgłoszenia przyjmowane są do 13 stycznia 2019 roku.

Jeżeli to brzmi jak następny krok w realizacji Twoich planów – dołącz do naszego programu!
Link do rejestracji:  https://goo.gl/p6U1cJ

 

 

 

 

Brief.pl - jedno z najważniejszych polskich mediów z obszaru marketingu, biznesu i nowych technologii. Wydawca Brief.pl, organizator Rankingu 50 Kreatywnych Ludzi w Biznesie.

BRIEF