...

BRIEF dociera do polskich firm i ich pracowników – do wszystkich tych, którzy poszukują inspiracji w biznesie i oczekują informacji o ludziach, trendach i ideach.

Skontaktuj się z nami

Mindshare Polska został Certyfikowanym Partnerem Google Marketing Platform

Mindshare Google

Dom mediowy Mindshare uzyskał tytuł Certyfikowanego Partnera Google Marketing Platform i tym samym dołączył do ekskluzywnego grona firm partnerskich, stając się 6. agencją w Polsce z certyfikacją w obszarze Display & Video 360.

Google Marketing Platform to ujednolicona platforma reklamowa i analityczna, dzięki której można tworzyć szybsze oraz bardziej przemyślane działania marketingowe, osiągać lepsze wyniki, a także usprawnić przepływ informacji w zespole. Obejmuje zestaw popularnych i skutecznych narzędzi do zarządzania komunikacją online, m.in. Display & Video 360, Search Ads 360 czy Analytics 360.

Tytuł certyfikowanego Partnera Google Marketing Platform zdobywają jedynie agencje, które w drodze złożonego procesu udowodnią swoją bogatą wiedzę i doświadczenie w prowadzeniu kampanii z użyciem narzędzi dostępnych na platformie.

Mindshare jako Partner Google Marketing Platform posiada odpowiednie zasoby i wiedzę niezbędne do realizacji różnorodnych celów marketingowych, a wykwalifikowani specjaliści agencji otrzymują najświeższe informacje na temat usług oraz narzędzi Google.

Uzyskanie tej certyfikacji potwierdza, że w pełni wykorzystujemy specjalistyczną wiedzę z obszaru prowadzenia działań z zastosowaniem Google Marketing Platform i zapewniamy naszym klientom obsługę na najwyższym poziomie, zarówno na etapie doradztwa, jak też wdrożenia strategii i finalnie – egzekucji kampanii.

Agnieszka Parfienowicz, Digital Partner, Mindshare Polska


Źródło: informacja prasowa Mindshare Polska 

Brief.pl - jedno z najważniejszych polskich mediów z obszaru marketingu, biznesu i nowych technologii. Wydawca Brief.pl, organizator Rankingu 50 Kreatywnych Ludzi w Biznesie.

BRIEF