...

BRIEF dociera do polskich firm i ich pracowników – do wszystkich tych, którzy poszukują inspiracji w biznesie i oczekują informacji o ludziach, trendach i ideach.

Skontaktuj się z nami

Post Malone dołącza do grupy właścicieli Envy Gaming

Austin Richard Post, znany zawodowo jako Post Malone, dołączył do grupy właścicieli Envy Gaming. Piosenkarz jest teraz współwłaścicielem nie tylko Team Envy, ale również należących do organizacji zespołów Dallas Empire z Call of Duty League i Dallas Fuel z franczyzy Overwatch League.

Wokalista „Sunflower” i „Congratulations” przejął nieujawnioną liczbę udziałów w spółce. Nie wiadomo, czy przejmie on rolę ambasadora trzech marek firmy macierzystej – Team Envy, Dallas Empire i Dallas Fuel.

Dorastałem w Teksasie i przez całe życie grałem w gry, więc inwestycja w esport jest dla mnie naturalnym wyborem. Zawsze chciałem uczestniczyć w procesie integracji świata gier ze sportem zawodowym,  a zaangażowanie się w to co robi Envy w moim rodzinnym mieście, wydaje mi się idealnie dopasowane.

Post Malone

W zeszłym miesiącu Envy Gaming ogłosiło Adama Rymera swoim nowym dyrektorem generalnym i nawiązało współpracę z Vindex, w celu przeniesienia aren esportowych do północnego Teksasu.

Po raz pierwszy spotkałem Post Malone na Posty Fest w Arlington w listopadzie ubiegłego roku. Bardzo szczerze rozmawialiśmy o jego miłości do gier wideo. To prawdziwy gracz, który we wszystko, co robi, wkłada wiele wysiłku i osobowości. To, że zdecydował sie na inwestycje i wspólne budowanie organizacji jest dla nas wielkim zaszczytem.

Mike Rufail, Chief Gaming Officer w Envy Gaming

Brief.pl - jedno z najważniejszych polskich mediów z obszaru marketingu, biznesu i nowych technologii. Wydawca Brief.pl, organizator Rankingu 50 Kreatywnych Ludzi w Biznesie.

BRIEF