...

BRIEF dociera do polskich firm i ich pracowników – do wszystkich tych, którzy poszukują inspiracji w biznesie i oczekują informacji o ludziach, trendach i ideach.

Skontaktuj się z nami

Nowa mechanika w CS:GO. Oto FLASHBOOST 2.0

Gracze Counter Strike Global Offensive odkryli bardzo ciekawą mechanikę, która całkowicie zmienia tempo rozgrywek. Społeczność nazwała ją FLASHBOOST 2.0.

Społeczność popularnej strzelanki kolejny raz udowadnia, że silnik Source nadal kryje w sobie wiele tajemnic. W sieci pojawił się film prezentujący najprawdopodobniej wcześniej nigdy niepoznaną mechanikę w Counter-Strike: Global Offensive.

Czym jest FLASHBOOST 2.0?

To nowa mechanika, która pozwala na wystrzelenie jednego gracza wysoko w powietrze z bardzo dużą prędkością. Jednak aby pomyślnie wykonać mechanikę, potrzebujemy do tego 3 osób z drużyny i drabinę. W powyższym filmiku użytkownik Slippery_ tłumaczy, jak poprawnie wykonać całą sekwencję.

Nowa mechanika zmieniająca rozgrywkę

Dzięki  FLASHBOOST 2.0 gracze mogą bez problemu wskakiwać na wcześniej niedostępne tekstury i obiekty oraz likwidować swoich oponentów z niepozornych, a czasem niewidzialnych miejsc.

Innowacja silnika Source

Silnik Source został wyprodukowany przez Valve Corporation. Od wielu lat gracze odkrywają w grach korporacji (CS:GO, Half Life, Garry’s Mode, Team Fortress 2) wiele ciekawych mechanik, które stały się tzw. ,, efektem ubocznym” zaprojektowanej fizyki w poszczególnych tytułach. W jego efekcie powstało wiele innowacyjnych trybów, tj.: surfowanie czy deathruny, które charakteryzują się odmiennością w oferowanej, standardowej rozgrywce.

Mogłoby się wydawać, że po 17 latach od wydania silnika wszystkie jego tajemnice zostały już poznane. Jednak nic bardziej mylnego, gdyż społeczność CS: GO nadal zaskakuje swoją kreatywnością samych deweloperów, jak i miłośników tejże gry.

Brief.pl - jedno z najważniejszych polskich mediów z obszaru marketingu, biznesu i nowych technologii. Wydawca Brief.pl, organizator Rankingu 50 Kreatywnych Ludzi w Biznesie.

BRIEF