...

BRIEF dociera do polskich firm i ich pracowników – do wszystkich tych, którzy poszukują inspiracji w biznesie i oczekują informacji o ludziach, trendach i ideach.

Skontaktuj się z nami

Otwarte Mistrzostwa Świata w Heroes 3

Fantasyexpo Heroes 3

Mistrzostwa Świata w kultowej grze Heroes of Might and Magic 3 odbędą się już w styczniu. Po raz pierwszy polskie firmy przygotują turniej w Heroes 3 na tak dużą skalę.

Polska scena Heroes 3 obok rosyjskiej jest tą najbardziej aktywną. To właśnie na naszym rynku działa portal H3.gg, który angażuje się w rozwój sceny e-sportowej. W Polsce doświadczenie w organizacji tego typu eventów jest niemałe. Mistrzostwa krajowe odbyły się już trzy razy. W tym roku H3.gg zdecydowało się pójść o krok dalej i stworzyć turniej o zasięgu międzynarodowym. Do rozgrywek przystąpiło blisko 1000 zawodników z przeróżnych państw, nawet tak odległych jak Irak, Japonia czy Brazylia.

Za transmisję odpowiadać będzie agencja Fantasyexpo, która poprowadzi wydarzenie ze swojego krakowskiego studia. W organizację zaangażowało się także CD-Action. Kultowe czasopismo dla graczy obecnie publikuje treści na nowopowstałej stronie internetowej. Obie firmy wraz z portalem H3.gg, postarają się stworzyć turniej na jak najwyższym poziomie. Wydarzenie odbędzie się w dniach 14-16 stycznia 2022 roku. Oprócz transmisji z profesjonalnym komentarzem zaplanowane są także liczne atrakcje dla fanów. Przed samym finałem odbędą się dodatkowo 3 showmatche dla społeczności, które przybliżą zasady rozgrywki oraz pozwolą zapoznać się z jedną z finałowych map. Wielką niewiadomą nadal jest obsada komentatorska i goście zaproszeni do studia, których organizatorzy będą ujawniać niebawem.

Adam Daniluk