...

BRIEF dociera do polskich firm i ich pracowników – do wszystkich tych, którzy poszukują inspiracji w biznesie i oczekują informacji o ludziach, trendach i ideach.

Skontaktuj się z nami

Początek serii ebooków ABC Pracy zdalnej

ABC Pracy Zdalnej ebook

Pojawiła się właśnie pierwsza część z serii ebooków ABC pracy zdalnej – poradnik dla pracodawców, który objęliśmy patronatem medialnym.

Zespoły rozproszone w erze cyfryzacji jest od dziś dostępna bezpłatnie dla wszystkich zainteresowanych – kliknij tutaj, aby ją pobrać.

Czego dowiecie się z pierwszej części?

Zespoły rozproszone w erze cyfryzacji to zbiór wielu informacji, sprawdzonych strategii i porad praktyków, który pomoże Ci zrozumieć:

  • Jak obecnie wygląda rynek pracy zdalnej i jakie czynniki na to wpływają – wszystko to poparte statystykami z rzetelnych źródeł.
  • Co pracodawcy i pracownicy zyskują decydując się na pracę zdalną i jak zmaksymalizować te korzyści.
  • Co dotąd powstrzymywało przedsiębiorców przed zaoferowaniem swoim pracownikom elastyczności w zakresie wyboru miejsca wykonywania obowiązków służbowych.
  • Jak wprowadzić 8 kluczowych metod utrzymywania zaangażowania pracowników na odległość, by budować kulturę organizacji wspomagającą produktywność, retencję pracowników i generującą namacalne zyski.
  • Kto jak i dlaczego wprowadził pracę zdalną w swojej firmie do tej pory. Poza obszerną listą firm zatrudniających wyłącznie zdalnych pracowników, ebook zawiera też wiele opinii i porad od przedsiębiorców z polskiego rynku, którzy tranzycję do wirtualnego biura mają już za sobą.

Kwarantanna to idealny czas na budowanie zespołów rozproszonych

Odgórnie narzucone ograniczenie przemieszczania się w celu zahamowania epidemii, to tylko impuls, by przygotować kompletne kompendium wiedzy o strategiach i narzędziach pracy zdalnej. Wierzymy, że ta publikacja oprze się próbie czasu i będzie aktualna jeszcze przez wiele lat po kwarantannie. Praca zdalna to stale rosnący w siłę trend i wkrótce stanie się standardem w przedsiębiorstwach ze wszystkich branż, które mogą sobie na to pozwolić.

Wydawca ebooków

Fly On The Cloud – firma partnerska Google, Facebooka i Zendeska, edukuje oraz wdraża polski rynek w erę technologii chmurowych. Mają na koncie już dwie obszerne publikacje o narzędziach Google:

101 tricków, dzięki którym w pełni wykorzystasz potencjał Arkuszy Google

oraz

Sekrety Aplikacji Google, czyli jak pracować wydajniej ze swoim kontem Gmail

Teraz pracodawcy potrzebują wsparcia bardziej niż kiedykolwiek, bo wiele firm w obliczu zagrożenia epidemiologicznego zmuszonych jest do szybkiej adaptacji cyfrowych rozwiązań, które pozwolą pracownikom na bezpieczną i produktywną pracę z domu.

Co jeszcze czeka nas w tej serii?

Pierwsza część to wprowadzenie do tematu oraz solidna porcja teorii. W kolejnych (obecnie zaplanowanych jest 4) pojawią się:

  • szczegółowe, ilustrowane instrukcje wykorzystania cyfrowych narzędzi do współpracy,
  • efektywne strategie zarządzania zespołami rozproszonymi,
  • prawne aspekty zatrudniania pracowników na odległość,
  • zasady kontroli i zachowania bezpieczeństwa danych w organizacjach opartych o rozproszoną siłę roboczą.

Pobierz pierwszą część, przechodząc na stronę autorów.

O wydaniu kolejnych części ebooków będziemy informować Was na bieżąco.


Źródło: informacja prasowa Fly On The Cloud

Brief.pl - jedno z najważniejszych polskich mediów z obszaru marketingu, biznesu i nowych technologii. Wydawca Brief.pl, organizator Rankingu 50 Kreatywnych Ludzi w Biznesie.

BRIEF