...

BRIEF dociera do polskich firm i ich pracowników – do wszystkich tych, którzy poszukują inspiracji w biznesie i oczekują informacji o ludziach, trendach i ideach.

Skontaktuj się z nami

Podziel się ciepłem! Pracownicy Publicis Groupe zapraszają do świątecznej akcji charytatywnej

Święta to czas, w którym dzielimy się ciepłem. Ta myśl zainspirowała pracowników agencji należących do Grupy Publicis w Polsce, by zrobić coś dobrego i nietuzinkowego. Kierując się zasadą „Power of One”, zjednoczyli swą twórczą energię i umiejętności, przygotowując akcję charytatywną pod hasłem "Ciepłych!".

W filmie promującym akcję, wystąpili pracownicy wszystkich agencji Publicis Groupe, którzy stworzyli imponującą skalą interaktywną kartkę świąteczną, wykorzystując do animacji ponad 1000 koców, które trafią następnie do podopiecznych trzech organizacji: Mokotowskiego Hospicjum Świętego Krzyża, Szafy Przyjaciół oraz Schroniska w Korabiewicach. Każdy odwiedzający stronę akcji www.cieplychX1000.pl  może wybrać organizację, której chce przekazać 1 z 1000 koców. Na stronie można również stworzyć własną wersję video kartki z ciepłymi, świątecznymi życzeniami i przesłać je do bliskich lub udostępnić w mediach społecznościowych.

Akcję wspiera kampania reklamowa w internecie i kinie, działania PR oraz aktywności realizowane w mediach własnych agencji należących do Publicis Groupe. Kampania promująca akcję została również zaplanowana i zrealizowana przez pracowników Grupy.

Spot „Ciepłych!” wyreżyserował Mikołaj Łebkowski

Studio IMATIC, producent Igor Koch

Dźwięk Expresso/Efaktura.


Źródło: informacja prasowa Publicis Groupe

 

Brief.pl - jedno z najważniejszych polskich mediów z obszaru marketingu, biznesu i nowych technologii. Wydawca Brief.pl, organizator Rankingu 50 Kreatywnych Ludzi w Biznesie.

BRIEF