...

BRIEF dociera do polskich firm i ich pracowników – do wszystkich tych, którzy poszukują inspiracji w biznesie i oczekują informacji o ludziach, trendach i ideach.

Skontaktuj się z nami

Polacy Mistrzami Europy w League of Legends

AGO ROGUE zdeklasowało rywali w EU Masters. To historyczna chwila dla krajowej sceny esportu. Pierwszy raz w tych europejskich rozgrywkach triumfowała polska drużyna.

AGO ROGUE, organizacja będąca połączeniem dwóch marek – polskiej AGO Esport oraz amerykańskiej ROGUE Esports Club, podbiła wczoraj serca polskich kibiców, wygrywając z niemieckim klubem Gamer Legion. Tercet Polaków, Duńczyk oraz Rosjanin zmiażdżyli przeciwnika, nie dając mu żadnego punktu mapowego w całej serii – mecz zakończył się zwycięstwem 3:0. European Masters to jedne z najważniejszych zawodów League of Legends w Europie. Podczas turnieju walczą ze sobą najlepsze drużyny lig tego kontynentu.

Warto dodać, że AGO ROGUE w składzie: Paweł “Woolite” Pruski, Paweł “Czekolad” Szczepanik, Adrian “Trymbi” Trybus, Mathias “Szygenda” Jensen i Nikolay “Zanzarah” Akatov nie straciło ani jednego punktu w drodze do finału EU Masters – zwyciężyli z Misfits Premier 2:0, a następnie powtórzyli wynik z mousesports w półfinale.

Nie jest to pierwsze osiągnięcie AGO ROGUE, w poprzednim sezonie stanęli na podium w regionalnych rozgrywkach Ultraligi i kontynuowali zmagania w EU Masters. Włodarze zapowiadają, że to dopiero początek przygody z rywalizacją na światowym poziomie.

Brief.pl - jedno z najważniejszych polskich mediów z obszaru marketingu, biznesu i nowych technologii. Wydawca Brief.pl, organizator Rankingu 50 Kreatywnych Ludzi w Biznesie.

BRIEF