...

BRIEF dociera do polskich firm i ich pracowników – do wszystkich tych, którzy poszukują inspiracji w biznesie i oczekują informacji o ludziach, trendach i ideach.

Skontaktuj się z nami

Polski producent rowerów ROMET po raz kolejny gra z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy. Firma przekazała na licytację elektryczny rower górski ze swojej najnowszej kolekcji 2024

ROMET to uznany producent wysokiej jakości rowerów o ugruntowanej pozycji i rozpoznawalności. Firma chętnie wspiera lokalne inicjatywy, angażuje się w rozwój lokalnych społeczności nie ograniczając się tylko do zapewniania miejsc pracy. Dlatego wystawiła dla WOŚP także drugi rower, na lokalnej aukcji w Dębicy, czyli w miejscu siedziby firmy. Tymczasem na ogólnopolską aukcję internetową WOŚP, ROMET […]

ROMET to uznany producent wysokiej jakości rowerów o ugruntowanej pozycji i rozpoznawalności. Firma chętnie wspiera lokalne inicjatywy, angażuje się w rozwój lokalnych społeczności nie ograniczając się tylko do zapewniania miejsc pracy. Dlatego wystawiła dla WOŚP także drugi rower, na lokalnej aukcji w Dębicy, czyli w miejscu siedziby firmy. Tymczasem na ogólnopolską aukcję internetową WOŚP, ROMET przekazał wysokiej jakości elektryczny rower górski z najnowszej kolekcji. Oznacza to, że zwycięzca licytacji wygrywa na trzy sposoby: wspiera szczytny cel walcząc o zdrowe płuca dzieci i dorosłych, zostanie właścicielem e-roweru MTB z przełomowej kolekcji ROMET oraz będzie cieszyć się przyjemnością jazdy na rowerze elektrycznym, dbając o własne zdrowie i ekologiczny styl życia. To kolejny raz, gdy ROMET wspiera fundację WOŚP.

W ROMET każdego dnia wspieramy społeczność rowerową w podejmowaniu wyzwań, dbaniu o zdrowie i kondycję oraz zmianie nawyków transportowych w kierunku bardziej ekologicznych. Tworzymy doskonałej jakości produkty, dzięki którym realnie możemy zmieniać nasze otoczenie na lepsze, pod wieloma względami. Jeśli przy okazji mamy szansę wesprzeć osoby potrzebujące pomocy, to naturalnym było – zresztą nie po raz pierwszy – z takiej możliwości skorzystać. Stąd aktywny udział ROMET w aukcjach na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy – mówi Wiesław Grzyb, Prezes ROMET.

Udział w licytacji roweru elektrycznego MTB to zarówno wsparcie fundacji WOŚP, jak i świetna możliwość wejścia do świata rowerów elektrycznych. W tym świecie rowerzyści zyskują więcej czasu na odkrywanie nowych ścieżek, mają więcej czystej przyjemności z jazdy, mogą pokonywać więcej podjazdów i zjazdów na wymagających szlakach lub na co dzień, dzięki wspomaganiu elektrycznemu, wszędzie dojechać łatwiej, szybciej i bez zmęczenia.

Gorąco zachęcamy do udziału w licytacji górskiego roweru ROMET ze wspomaganiem elektrycznym a przy okazji do wsparcia szczytnej idei Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

https://allegro.pl/oferta/rower-elektryczny-mtb-z-najnowszej-kolekcji-romet-15053930193

Brief.pl - jedno z najważniejszych polskich mediów z obszaru marketingu, biznesu i nowych technologii. Wydawca Brief.pl, organizator Rankingu 50 Kreatywnych Ludzi w Biznesie.

BRIEF