...

BRIEF dociera do polskich firm i ich pracowników – do wszystkich tych, którzy poszukują inspiracji w biznesie i oczekują informacji o ludziach, trendach i ideach.

Skontaktuj się z nami

Pomiędzy bezradnością a chęcią działania. Jak Twoja organizacja może pomóc?

Diversity Hub, Mental Health Center i Mental Health Helpline połączyło siły i przygotowało cykl bezpłatnych wydarzeń online dla biznesu "Pomiędzy bezradnością a chęcią działania. Jak Twoja organizacja może pomóc?" – to holistyczne podejście i wsparcie dla organizacji (menedżerów i menedżerek, liderów i liderek, członków i członkiń zespołów) współpracujących z Ukraińcami i Ukrainkami.

 

Myślami i sercem jesteśmy z Ukrainą. Trudno wyobrazić sobie, z czym aktualnie ten kraj musi się zmagać. Wielu i wiele z nas nie wie jak się zachować, co powiedzieć, jak reagować lub jak pomóc Ukraińcom i Ukrainkom, z którymi współpracujemy.

Dlatego też Diversity Hub, Mental Health Center i Mental Health Helpline połączyło siły i przygotowało cykl bezpłatnych wydarzeń online dla biznesu „Pomiędzy bezradnością a chęcią działania. Jak Twoja organizacja może pomóc?” – to holistyczne podejście i wsparcie dla organizacji (menedżerów
i menedżerek, liderów i liderek, członków i członkiń zespołów) współpracujących z Ukraińcami
i Ukrainkami.

Harmonogram wydarzeń:

Harmonogram jest stale aktualizowany. Dołącz do wydarzenia na Facebooku lub LinkedIn i bądź na bieżąco.

Brief.pl - jedno z najważniejszych polskich mediów z obszaru marketingu, biznesu i nowych technologii. Wydawca Brief.pl, organizator Rankingu 50 Kreatywnych Ludzi w Biznesie.

BRIEF