...

BRIEF dociera do polskich firm i ich pracowników – do wszystkich tych, którzy poszukują inspiracji w biznesie i oczekują informacji o ludziach, trendach i ideach.

Skontaktuj się z nami

Poznaj lepiej AI już w tę niedzielę podczas Social Town!

Jak używać AI, żeby życie stało się prostsze? Czy sztuczna inteligencja zastąpi nas w miejscach pracy? Na te pytania odpowiedzi poszukują eksperci podczas trzeciego w tym roku wydarzenia Social Town, które już 28 kwietnia odbędzie się w Food Town w warszawskiej Fabryce Norblina. Spotkanie poprowadzą Olivia Drost i Wojtek Kardyś.

Sztuczna inteligencja to od kilkunastu miesięcy jeden z najpopularniejszych tematów debaty publicznej. Media prześcigają się w publikowaniu informacji o kolejnych osiągnięciach AI i o branżach, których pracownicy mają być zastąpieni przez „myślące” maszyny. Zamiast nią straszyć, sztuczną inteligencję można również oswajać i pokazywać, jakim wsparciem w życiu codziennym może być stosowanie niektórych narzędzi bazujących na tej technologii.

 

Zadania tego podejmą się prelegenci kolejnego  spotkania Social Town – Przyszłość AI – Porozmawiajmy o narzędziach i zastosowaniu sztucznej inteligencji”. – Przykład sztucznej inteligencji dobitnie pokazuje, że znane nam modele edukacji nie nadążają za tempem zmian  – mówi Olivia Drost, CEO agencji oLIVE media.

 

28 kwietnia w Food Town w warszawskiej Fabryce Norblina o AI opowie piątka ekspertów, zajmujących się nią na co dzień. Adrian Kilar, video content creator, entuzjasta i praktyk AI, oraz Aleksandra Pędraszewska, która w ElevenLabs kieruje inicjatywami AI Safety. przedstawią dwie zupełnie różne perspektywy korzystania z narzędzi sztucznej inteligencji. Zadaniem Adriana będzie przybliżenie sposobów użycia AI, które mogą być przydatne w codziennym życiu, a Aleksandra przedstawi perspektywę osoby, której zadaniem jest maksymalizacja potencjału AI w sektorze audio w jak najbezpieczniejszy sposób. 

 

Po ich prelekcjach odbędzie się panel dyskusyjny, prowadzony przez Olivię Drost oraz Wojtka Kardysia – współorganizatorów całego cyklu Social Town. Wezmą w nim udział wspominany Adrian Kilar, Paula Skrzypecka i Dominika Bucholc, a dyskusja będzie dotyczyć praktycznego zastosowania AI, prawniczych aspektów świata technologii oraz połączenia najnowszych technologii z biznesem. 

 

 

SOCIAL TOWN

Social Town to odpowiedź na wyzwanie związane z edukacją cyfrową w Polsce. Kolejnym celem stojącym za organizacją wydarzenia jest walka z wykluczeniem cyfrowym oraz podnoszenie świadomości społeczeństwa w dziedzinie mediów i nowych form przekazu. Wydarzenie jest całkowicie bezpłatne i dostępne dla każdego.

 

Komplet informacji o nadchodzącym Social Town można znaleźć na fanpage’u na Facebooku:  https://www.facebook.com/SocialTownPL/

 

Kiedy: 28.04.2024 (niedziela)

Gdzie: Food Town w Fabryce Norblina, Żelazna 51/53, 00-841 Warszawa

Start: 15:00

Transmisja: dostępna na fanpage’u Social Town na Facebooku

Wejście: DarmoweoLIVE media to butikowa agencja digital, social media i public relations, która powstała z zamiłowania do sztuki komunikowania i rozwijających się nowych mediów. Nad strategiami pracujemy holistycznie. Firma to dla nas nie tylko jej historia, wartości, produkty i usługi czy wizja rozwoju. To przede wszystkim ludzie, którzy ją tworzą. Tylko kompleksowe prowadzenie działań w tych obszarach, pozwala na strategiczne komunikowanie oraz realizację celów wizerunkowych i biznesowych firmy.

oLIVE media