...

BRIEF dociera do polskich firm i ich pracowników – do wszystkich tych, którzy poszukują inspiracji w biznesie i oczekują informacji o ludziach, trendach i ideach.

Skontaktuj się z nami

Proekologiczne rozwiązania na Fest Festivalu!

Fest Festival, który szturmem wdarł się na scenę festiwalową, zdążył ogłosić już wszystkich zaproszonych artystów, tym samym zamykając muzyczny line up. Teraz przyszła pora na inne ogłoszenia - m.in. te dotyczące atrakcji oraz przyjaznych środowisku rozwiązań, które pojawią się już 23 i 24 sierpnia w chorzowskim Parku Śląskim.

Woda dla wszystkich

Po pierwsze woda, czyli punkt z darmową wodą pitną dla każdego festiwalowicza i dla każdej festiwalowiczki. Wodopój powstanie na terenie wydarzenia we współpracy z Górnośląskim Przedsiębiorstwem Wodociągów.

Recykling jest Fest

Po drugie recykling – na terenie festiwalu staną kontenery umożliwiające wszystkim segregowanie śmieci. Ponadto organizatorzy zapowiadają, że sami dołożą starań, aby wszystkie odpady, które pojawią się przy produkcji były segregowane i poddane recyklingowi. Z kolei w celu zmniejszenia ilości  produkowanych odpadów, obsługa festiwalu zamierza nie przelewać napojów do plastikowych kubeczków, tylko podawać je w butelkach. Całkowite zrezygnowanie z jednorazowych opakowań jest priorytetem na kolejne edycje Fest Festivalu. 

Palmy tam, gdzie nie przeszkadzamy innym

Po trzecie wydzielone strefy palenia, co oznacza, że wyroby tytoniowe będzie można palić jedynie w przestrzeniach otwartych – tak, aby nikomu nie przeszkadzać. We wszystkich pomieszczeniach zadaszonych będzie panował absolutny zakaz palenia. Organizatorzy zapewnią uczestnikom także rozdawanie przenośnych popielniczek, które mają przyczynić się do zachowania porządku w malowniczym Parku Śląskim. 

Żeby każda chwila była Fest

Po czwarte, ale nie ostatnie – respect music, a więc nieformalna zasada dotycząca respektowania klimatu imprezy przez każdego uczestnika. W skrócie chodzi o to, aby zachować umiar podczas nagrywania koncertów, czyli chociażby – nie oślepiać fleszem osób obok oraz artysty, nie zasłaniać swoim telefonem sceny innym uczestnikom czy respektować to, jak inni chcą zostać uwiecznieni podczas zabawy na festiwalu. 

Poza powyższymi rozwiązaniami, organizatorzy szykują szereg innych udogodnień, a także ciekawych atrakcji. Więcej informacji sukcesywnie będzie pojawiało się bliżej wydarzenia na mediach społecznościowych Fest Festivalu. Dla przypomnienia – wśród artystów, które pojawią się pod koniec sierpnia w Chorzowie znajdą się takie gwiazdy jak Wu-Tang Clan, Jaden Smith, Disclosure, Roisin Murphy, Metronomy, Paweł Domagała czy Sokół.

Kup bilet już dziś! 

W sprzedaży dostępne są bilety na Fest Festival. Dwudniowe karnety dostępne są w ostatniej puli “last call tix” za 289 złotych, zaś bilety jednodniowe za 179 złotych. Do karnetów można dobrać opcję z campingiem, która kosztuje 100 złotych, a która umożliwia zabawę na terenie festiwalu przez ponad 50 godzin.  

Bilety dostępne w sprzedaży na www.festfestival.pl oraz w bileteriach Empik – bilety, Going, ebilet.pl, Eventim.pl oraz w stacjonarnych punktach sprzedaży empik, Saturn Polska i MediaMarkt Polska.  

Więcej informacji: www.festfestival.pl

Promotor: Follow The Step

 

Brief.pl - jedno z najważniejszych polskich mediów z obszaru marketingu, biznesu i nowych technologii. Wydawca Brief.pl, organizator Rankingu 50 Kreatywnych Ludzi w Biznesie.

BRIEF