...

BRIEF dociera do polskich firm i ich pracowników – do wszystkich tych, którzy poszukują inspiracji w biznesie i oczekują informacji o ludziach, trendach i ideach.

Skontaktuj się z nami

Przedwakacyjna specjalna edycja DIMAQ Voice Online już 29 czerwca! [BRIEF PATRONUJE]

DIMAQ VOICE ONLINE

W czerwcu wirtualne spotkanie dla entuzjastów digital marketingu będzie miało nieco zmienioną formę – podczas wydarzenia odbędzie się jedna prelekcja oraz panel dyskusyjny z zaproszonymi ekspertami. DIMAQ Voice Online startuje już 29.06, w godzinach 15:00 – 16:15, na platformie LiveWebinar.

Podczas dwudziestego drugiego spotkania DIMAQ VOICE Online wystąpią: Konrad Jałoszyński, Digital Manager oraz Marta Ulman i Jakub Kwaczyński z GoldenSubmarine.

Prelekcja:
15:05 – 15:25
Daj się znaleźć – online marketing w mikro i małym przedsiębiorstwie.
Konrad Jałoszyński, Konsultant w Digital Manager

Mikro i małych przedsiębiorców nie zawsze stać na zewnętrzną agencję lub stałą obsługę specjalisty. Celem prezentacji będzie pokazanie, jak w prosty sposób, samodzielnie zadbać o widoczność w sieci. Na przykładzie działalności lokalnej oraz odrębnie ogólnopolskiej, prelegent pokaże na jakie elementy należy zwrócić w codziennych działaniach marketingowych by dać się znaleźć online.

Konrad Jałoszyński – certyfikowany specjalista DIMAQ Professional. Niezależny konsultant w Digital Manager. Doradca Google i PFR w programie Firmy Jutra. Autor publikacji dla prasy branżowej. Na co dzień pracuje bezpośrednio z zarządami firm i kadrą managerską doradzając w obszarze online marketingu i e-commerce. Tworzy strategie komunikacji marketingowej dla marek i produktów. Buduje lejki marketingowo-sprzedażowe. Swoje wieloletnie doświadczenia zdobywał w pracy dla największych podmiotów, takich jak np. Toyota, Generali, Impel Group, a także w samodzielnie rozwijanych projektach biznesowych. Na swoim koncie ma kilkadziesiąt z sukcesem wdrożonych projektów internetowych oraz przeprowadzonych kampanii marketingowych.

Panel dyskusyjny:
15:30 – 16:15
Co nowego w strategii digital?
Marta Ulman & Jakub Kwaczyński, GoldenSubmarine, autorzy podcastu „Mamy na to slajd”

„Mamy na to slajd” to pierwszy w Polsce podcast o strategii marketingowej, którego autorami są Marta Ulman i Jakub Kwaczyński. Tym razem podczas panelu na Dimaq Voice Online, przyjrzą się najciekawszym raportom, badaniom i trendom nagłośnionym w trakcie minionego kwartału. Co oznaczają dla marketerów? Dlaczego nie można ich pominąć? Jak wykorzystać je w codziennej pracy w branży? Podczas panelu eskperci wymienią się własnymi spostrzeżeniami i rekomendacjami przy czynnym udziale uczestników.

Marta Ulman – Head of strategy, odpowiedzialna za komunikacji 360 dla klientów GoldenSubmarine, m.in. Wedel, Monte, Citi Handlowy, Starbucks i wielu innych. Posiada 10 letnie doświadczenie w tworzeniu komunikacji dla największych polskich i międzynarodowych marek (m.in. McDonald’s, Wizzair). Prowadzi szkolenia oraz zajęcia na Akademii Leona Kuźmińskiego z zakresu marketingu interaktywnego. Prelegentka na konferencjach marketingowych, jurorka konkursu GoldenArrow. Autorka artykułów branżowych oraz współautorka książki „E-Marketing” pod. red. G.Mazurka. Współautorka pierwszego polskiego podcastu o strategii „Mamy na to slajd”. Service designerka, absolwentka studiów podyplomowych z zarządzania innowacją.

Jakub Kwaczyński – obecny w marketingu od 9 lat. Odpowiedzialny za strategię komunikacji klientów GoldenSubmarine w digitalu, m.in. NIVEA Polska, Żubrówka, Bionorica, Nestle. Prelegent na konferencjach marketingowych, m.in. Forum IAB 2020, MIXX Conference, Golden Marketing Conference i innych. Autor artykułów branżowych i juror w marketingowych konkursach. Posiadacz certyfikatu DIMAQ Professional, Współtworzy specjalność Marketing Online na UAM w Poznaniu. Współautor pierwszego polskiego podcastu o strategii „Mamy na to slajd”.

Akredytacja DIMAQ

Posiadacze certyfikatów DIMAQ za udział w wydarzeniu otrzymują od 5 do 7 punktów recertyfikacyjnych. Szczegóły punktacji dla Uczestnika i Prelegenta znajdują się stronie: https://dimaq.pl/dimaq-voice-online/

Link do bezpłatnej rejestracji jest TU.

Bądź na bieżąco z DIMAQ Voice! Dołącz do wydarzenia na Facebooku.

Zostań prelegentem DV Online!

Nieustannie przyjmujemy zgłoszenia od osób, które chcą spróbować swoich sił jako prelegent/ka podczas DV Online. Jeśli masz ciekawy temat, którym chciałbyś/abyś podzielić się z naszą widownią nie zwlekaj, wyślij zgłoszenie wypełniając krótki formularz. Kolejne edycje już we wrześniu!

Co możesz zyskać będąc prelegentem DIMAQ Voice?

  • Jeśli jesteś posiadaczem certyfikatu DIMAQ, możesz zdobyć nawet 40 pkt recertyfikacyjnych (25 gwarantowane, dodatkowo do 15 pkt w zależności od ocen publiczności)
  • Wzmocnisz swój ekspercki wizerunek
  • Zaprezentujesz ciekawe rozwiązania/case’y swojej firmy

Aby zostać prelegentem DIMAQ Voice nie musisz posiadać certyfikatu DIMAQ. Jeśli Twoja prezentacja będzie oryginalna i spełni określone wymagania merytoryczne, na pewno odezwiemy się w celu omówienia szczegółów i zaplanowania dogodnego terminu wystąpienia.


Źródło: IAB Polska 

Brief.pl - jedno z najważniejszych polskich mediów z obszaru marketingu, biznesu i nowych technologii. Wydawca Brief.pl, organizator Rankingu 50 Kreatywnych Ludzi w Biznesie.

BRIEF