...

BRIEF dociera do polskich firm i ich pracowników – do wszystkich tych, którzy poszukują inspiracji w biznesie i oczekują informacji o ludziach, trendach i ideach.

Skontaktuj się z nami

Razer promuje zdrowe nawyki wśród graczy

Razer Wellness

Bycie zawodowym e-sportowcem kosztuje sporo wysiłku fizycznego, jak i psychicznego. Bez odpowiedniego wsparcia wielu graczy odpada już na samym starcie, gdyż nie potrafią poradzić sobie z presją. Z pomocą przychodzi kampania firmy Razer, która ma uświadomić młodym gamerom, jak należy zadbać o swoje zdrowie, które jak twierdzą profesjonaliści — jest podstawą sukcesu.

Razer Wellness to cykl artykułów, warsztatów i webinarów mających na celu uświadomić graczy, jak ważne jest dbanie o własne zdrowie. Cała kampania rozpoczęła się 10 października z okazji Międzynarodowego Dnia Zdrowia Psychicznego. Od tamtej pory Razer rozpoczął serię tekstów, w których wypowiadają się osoby ze sfery e-sportu i gamingu, a także lekarze i specjaliści z dziedziny psychologii.

Razer przygotował wywiady z: Fuudo, Xianem (Street Fighter), Kaiserem (League of Legends) i Kelly (Counter Strike). Opowiadają w nich o swoich doświadczeniach na profesjonalnej scenie. Dają również rady, na przykład jak radzić sobie z emocjami w trakcie gry. Ponadto, Razer Wellness dostarcza masę informacji, które przydatne będą także poza obszarem gamingu. Poradniki jak poprawić swój sen, czy też jak zadbać o swój wzrok podczas długotrwałej pracy z komputerem z pewnością zainteresują nie tylko graczy.

Dodatkowo Razer zapowiedział serię webinarów i warsztatów. Uczestniczyć w nich będą fizjoterapeuci, psycholodzy i inni specjaliści. Ponadto Razer udostępnia konsultacje z ekspertami, mającymi partnerstwo z firmą.

Więcej możemy znaleźć pod tym linkiem: https://www.razer.com/esports/wellness#esports-wellness-partners

Adam Daniluk