...

BRIEF dociera do polskich firm i ich pracowników – do wszystkich tych, którzy poszukują inspiracji w biznesie i oczekują informacji o ludziach, trendach i ideach.

Skontaktuj się z nami

E3 jednak online

E3_online

Pomimo wielkich nadziei kolejna duża impreza targowa odbędzie się wirtualnie. Czemu organizatorzy wycofali się z obietnicy imprezy stacjonarnej?

Targi E3 od lat są jednym z najważniejszych wydarzeń w kalendarzu graczy i osób pracujących w branży. Producenci w trakcie targów prezentują nowe produkcje, udostępniają przedpremierowe materiały gameplay oraz organizują prezentacje będące prawdziwym show angażującym znanych aktorów i celebrytów.

Organizatorzy od kwietnia ubiegłego roku mówili o powrocie do hal w Los Angeles, gdzie jak co roku miałby się odbyć event. Niestety po dwóch edycjach online czeka nas kolejna bez możliwości zwiedzania na żywo. Decyzja podyktowana jest ogromnym wzrostem zachorowań COVID-19, a termin zdalnego wydarzenia nie został jeszcze oficjalnie potwierdzony.

Ze względu na trwające ryzyko zdrowotne związane z COVID-19 i jego potencjalny wpływ na bezpieczeństwo wystawców i uczestników, E3 nie odbędzie się osobiście w 2022 roku. Mimo to jesteśmy podekscytowani przyszłością E3 i z niecierpliwością czekamy na ogłoszenie więcej szczegółów już wkrótce
ESA w oświadczeniu dla VentureBeat

 

Brief.pl - jedno z najważniejszych polskich mediów z obszaru marketingu, biznesu i nowych technologii. Wydawca Brief.pl, organizator Rankingu 50 Kreatywnych Ludzi w Biznesie.

BRIEF