...

BRIEF dociera do polskich firm i ich pracowników – do wszystkich tych, którzy poszukują inspiracji w biznesie i oczekują informacji o ludziach, trendach i ideach.

Skontaktuj się z nami

ROG Masters East EMEA 2022 czas zacząć

Marka ASUS pisze kolejny rozdział epickiej historii ROG MAsters. Trwają jeszcze zapisy do otwartych kwalifikacji, w których udział może wziąć niemal każda drużyna. Pula nagród tej edycji to 50 000 USD.

W tegorocznym turnieju ROG Masters bierze udział 27 krajów EMEA, z których drużyny od 16 kwietnia mogą rejestrować się, by wziąć udział w rozgrywkach. Termin zakończenia rejestracji drużyn upływa 20 maja. Zapisy odbywają się za pośrednictwem strony: https://rogmasters2022.com/

21 maja rozpoczną się eliminacje krajowe, które wyłonią 12 najlepszych drużyn z 27 konkurujących krajów, które awansują do rozgrywek międzynarodowych. Transmisja polskich kwalifikacji i meczów finałowych będzie dostępna na kanale Piotra ‘izaka’ Skowyrskiego z jego komentarzem. Kolejny etap turnieju rozpocznie się 1 czerwca, a zakończy Wielkim Finałem 5 dni później.

Zwycięska drużyna zdobędzie nagrodę wysokości 20 000 USD. Rozkład nagród za poszczególne miejsca prezentuje się następująco:

  • 1 miejsce – 20 000 USD + Cup
  • 2 miejsce – 10 000 USD + Cup
  • 3 miejsce – 5 000 USD + Cup
  • 4 miejsce – 2 500 USD

Ponadto zwycięzcy eliminacji krajowych również zostaną nagrodzeni – dla nich przewidziane jest 1000 USD.

Więcej informacji: https://rogmasters2022.com

Brief.pl - jedno z najważniejszych polskich mediów z obszaru marketingu, biznesu i nowych technologii. Wydawca Brief.pl, organizator Rankingu 50 Kreatywnych Ludzi w Biznesie.

BRIEF