...

BRIEF dociera do polskich firm i ich pracowników – do wszystkich tych, którzy poszukują inspiracji w biznesie i oczekują informacji o ludziach, trendach i ideach.

Skontaktuj się z nami

Ruszają zapisy do Business Esports League. Mistrz świata w siatkówce wśród ambasadorów projektu

Business Esport League

Zapowiedziano start nowych rozgrywek esportowych przeznaczonych dla środowiska biznesowego. Business Esports League da możliwość integracji i współzawodnictwa pracowników w ramach 5 tytułów, w tym gier na PC, konsole i urządzenia mobilne. Zapisy potrwają do 7 marca.

Organizatorzy BE League oferują możliwość rywalizacji w 5 dyscyplinach:

  • Counter-Strike: Global Offensive (5 na 5 na PC),
  • League of Legends (5 na 5 na PC),
  • FIFA 21 (3 na 3 na PlayStation 4),
  • HaxBall (3 na 3 na PC),
  • Clash Royale (3 na 3 na urządzeniach mobilnych).

Uczestnictwo w rozgrywkach to nie tylko świetna zabawa i okazja do budowania więzi w zespole dla pracowników, ale także innowacyjna platforma promująca marki w cyfrowym świecie. To za sprawą dostarczanych przez organizatorów dedykowanych materiałów do wykorzystania w mediach społecznościowych, a także cotygodniowych magazynów online, w których promowane będą najważniejsze momenty zmagań. Po 3 miesiącach współzawodnictwa najlepsze zespoły otrzymają zaproszenie na integracyjny event dla finalistów.

Business Esports League wspierają ambasadorzy kojarzeni z różnymi dyscyplinami sportów elektronicznych i nie tylko. Z projektem związani są Fryderyk „Veggie” Kozioł, Robert „Lisek” Liszka i Łukasz „Prawus” Ganczewski, a także siatkarski mistrz świata – Krzysztof Ignaczak.

Gdy grałem jeszcze w siatkówkę, jedną z rozrywek w wolnych chwilach było dla mnie granie w CS:GO, Call of Duty czy Rainbow Six, także wiem z czym to się wiąże. To świetna zabawa, a dla biznesu także platforma do nawiązywania relacji i budowania więzi w zespole.Najważniejsze jest jednak zachowanie balansu. Pamiętajmy o aktywności fizycznej – po wspólnej grze na serwerze warto przenieść się na tradycyjne boiska i hale sportowe, aby tam kontynuować rywalizację.

Krzysztof Ignaczak ,były reprezentant Polski, siatkarski mistrz świata

Więcej informacji oraz formularz zgłoszeniowy można znaleźć na beleague.pl. Zapisy potrwają do 7 marca.


Źródło: informacja prasowa BE League

 

Brief.pl - jedno z najważniejszych polskich mediów z obszaru marketingu, biznesu i nowych technologii. Wydawca Brief.pl, organizator Rankingu 50 Kreatywnych Ludzi w Biznesie.

BRIEF