Ruszył nabór do Plebiscytu Lady Business Awards 2017

0 448

Można zgłaszać się do Plebiscytu Lady Business Awards 2017, którego celem jest nagrodzenie wybitnych osiągnięć zawodowych kobiet biznesu. Organizatorem wydarzenia jest Lady Business Club Business Woman Foundation oraz portal ladybusiness.pl.

Ruszył nabór do pierwszej edycji Plebiscytu Lady Business Awards 2017, którego celem jest uhonorowanie wybitnych, przedsiębiorczych kobiet, które z sukcesem zarządzają firmami od co najmniej 15 lat.

Nasz plebiscyt, w odróżnieniu od konkurencyjnych inicjatyw, koncentruje się na osiągnięciach kobiet, które przetarły szlaki i stworzyły filary dla rozwoju polskiego biznesu, będąc wzorem i inspiracją dla następnych pokoleń – wyjaśnia Emilia Bartosiewicz, Prezes i założycielka Lady Business Club Business Woman Foundation.

Chcemy, aby ich wkład w rozwój polskiej przedsiębiorczości został doceniony i aby nagroda zachęciła je do mówienia o swoich dokonaniach w Polsce i za granicą – dodaje.

Kto może zgłosić się do plebiscytu? Poza warunkiem prowadzeniem firmy od minimum 15 lat i zarządzanie nią od minimum 10 lat, kandydatki powinny przedstawić wybitne osiągnięcia na polu zawodowym.

Zachęcam do udziału kobiety, które chcą pochwalić się swoimi sukcesami, silną pozycją na rynku i rozpoznawalną marką. Zapraszam charyzmatyczne i kreatywne osoby, które są wzorem przedsiębiorczości, innowacyjności, ale i etyki w biznesie. A także wykazują się zaangażowaniem i odpowiedzialnością, prowadząc działalność prospołeczną i charytatywną – wyjaśnia Emilia Bartosiewicz.

Do udziału w Plebiscycie można zgłaszać się na stronie www.ladybusinessawards.pl do 31 października 2017 r. Uroczystość, podczas której poznamy zwyciężczynie, odbędzie się 24 listopada 2017 r. w Warszawie. W Kapitule zasiadają wybitne postaci świata biznesu, m.in. Stanisława Missala – właścicielka marki Quality Missala, Irena Kurdziel – prezes Grupa Kotrak, Zofia Żuk – prezes Łuksja Sp. z o.o., Alicja Wojciechowska – prezes Alles.

Organizatorem Plebiscytu jest Lady Business Club Business Woman Foundation. Fundacja powstała w miejsce klubu Lady Business Club istniejącego od 2011 r. Misją Fundacji jest promocja przedsiębiorczości wśród kobiet oraz wspieranie ich rozwoju zawodowego i osobistego.

Patroni medialni: Biznes Musi Sprzedawać, Brief, Klub Integracji Europejskiej, Magazyn Pomorski, Manager24, Mamo Pracuj, Marketing dla Ciebie, OOH Magazine, Przedsiębiorcy.eu, VIP Magazyn, VIT Woman.

Partnerzy: Stowarzyszenie Aktywne Kobiety, Świadomi w Biznesie, Apostołowie Opinii, Business Lady Club w Bułgarii, Luxembourgh-Poland Business Club, Polski Klub Biznesu w Portugalii, Polish Business House, Polski Klub Biznesu

Komentarze
Ładowanie...