...

BRIEF dociera do polskich firm i ich pracowników – do wszystkich tych, którzy poszukują inspiracji w biznesie i oczekują informacji o ludziach, trendach i ideach.

Skontaktuj się z nami

Samsung Odyssey League powraca – tym razem w ramach gry Rocket League

Odyssey_League

Samsung po raz kolejny rusza z rozgrywkami Odyssey League, tym razem w ramach europejskiego turnieju w grę Rocket League. Zmagania potrwają od 23 lipca do 29 sierpnia w 10 regionach i 34 krajach, a pula nagród wyniesie 25 000 euro. Kwalifikacje dla Polski odbędą się już w dniach 23-26 lipca.

Po udanej zeszłorocznej edycji Odyssey League zorganizowanej dla Player Unknown’s Battlegrounds, Samsung Electronics, światowy lider na rynku monitorów do gier*, ponownie zaprasza drużyny do udziału w gorących rozgrywkach e-sportowych. W tej edycji zawodnicy zamienią karabiny z PUBG na samochody z gry Rocket League, za pomocą których będą próbowali umieścić piłkę w siatce w trakcie szalonych meczy futbolowych. Do wygrania jest szereg nagród od firmy Samsung, których pula wynosi 25 000 euro.

Widzowie europejskich finałów z pewnością zwrócą uwagę na najnowsze monitory Samsung Odyssey, które będą używane przez drużyny biorące udział w finałowych etapach turnieju. Zawodnicy zasiądą m.in. przed wielokrotnie nagradzanym modelem Odyssey G9, który został niedawno uznany za najlepszy monitor do gier przez European Hardware Association, oraz nowymi monitorami G70A, G50A i G30A**. Monitory gamingowe Samsunga pozwalają graczom cieszyć się zaawansowanymi graficznie grami na PC i konsole, dzięki realistycznemu odwzorowaniu kolorów i szybkiej częstotliwości odświeżania tak ważnej w przypadku gry Rocket League.

Celem Odyssey League, nazwanej tak na cześć innowacyjnej serii monitorów do gier, jest wyłonienie najlepszych europejskich drużyn w takie gry jak PUBG czy właśnie Rocket League. Gracze, którzy udowodnią że są w stanie rywalizować na najwyższym poziomie, będącym synonimem marki Odyssey, mają szansę na wygranie części z puli nagród o wartości 25 000 euro.

Rejestracja do turnieju rozpocznie się 2 lipca, a drużyny regionalne będą mogły zgłaszać się do udziału w eliminacjach od 23 lipca. Zwycięzcy wezmą udział w finałach regionalnych, z których wszystkie będą transmitowane w lokalnych językach. Drużyny, którym powiedzie się w finałach, przejdą do finałów europejskich, które odbędą się w dniach 27-29 sierpnia. Będą one transmitowane w języku angielskim i zakończą wyłonieniem najlepszej drużyny.

Regiony biorące udział w Odyssey League to:

 

Regiony Kraje Typ Okres
1, 2, 3, 4, 5 Austria, Szwajcaria, Włochy, Hiszpania, Portugalia, Polska, Europa Wschodnia, Rumunia, Grecja, Węgry, Czechy, kraje bałtyckie, Adriatyk Kwalifikacje 23-26 lipca
Finały regionalne 7-8 sierpnia
6, 7, 8, 9,10 Beneluks, Francja, Niemcy, Szwecja, Norwegia, Finlandia, Dania, Wielka Brytania Kwalifikacje 30 lipca – 2 sierpnia
Finały regionalne 14-15 sierpnia
ALL Wszystkie regiony Finały europejskie 27-29 sierpnia

 

Drużyny, które chcą wziąć udział w turnieju, mogą zapisać się na stronie www.odysseyleague.gg.

Postępy w turnieju i aktualności będzie można śledzić za pośrednictwem Twittera (@OdysseyLeague) i naszego serwera Discord.


Źródło: Samsung Newsroom

Brief.pl - jedno z najważniejszych polskich mediów z obszaru marketingu, biznesu i nowych technologii. Wydawca Brief.pl, organizator Rankingu 50 Kreatywnych Ludzi w Biznesie.

BRIEF