...

BRIEF dociera do polskich firm i ich pracowników – do wszystkich tych, którzy poszukują inspiracji w biznesie i oczekują informacji o ludziach, trendach i ideach.

Skontaktuj się z nami

Sztuczna inteligencja napisze twoje maile

flowrite gmail

Flowrite obiecuje odkopać użytkowników spod zaległych maili dzięki automatyzacji pisania.

Flowrite działa dzięki wykorzystaniu GPT-3 największego otwartego silnika sztucznej inteligencji tworzącego treści pisane. Algorytm działa tak, że większość ludzi nie jest w stanie rozróżnić czy tekst został napisany przez człowieka, czy maszynę.

Dzięki temu pomysłodawca projektu Aaro Isosaari był w stanie stworzyć narzędzie, które po otrzymaniu kilku krótkich instrukcji jest w stanie odpisać na maila za nas.

Pomysł powstał, kiedy Aaro w poprzedniej pracy spędzał kilka godzin dziennie na odpisywaniu na takie same schematyczne wiadomości. Postanowił stworzyć rozwiązanie, które pozwoli komunikować się szybciej i prościej.
Na ten moment projekt jest w fazie testów zamkniętej bety, która obsługuje jedynie odpisywanie przez Gmail. Oficjalny start usługi wraz z obsługą większej ilości platform mailingowych przewidywany jest na połowę 2022 roku. Wtedy też spodziewać się możemy monetyzacji projektu.

Co ważne przy korzystaniu z wtyczki nasze maile nie stracą na autentyczności dzięki temu, że Flowrite może uczyć się naszego stylu pisania na bazie poprzednich wiadomości.

flowrite

 

W zeszłym miesiącu firmie udało uzyskać się pierwszych inwestorów oraz fundusze zalążkowe w postaci 4.4 mln dolarów. Mają one pozwolić na rozwój projektu oraz małego kilkuosobowego zespołu. W tym momencie dla twórców kluczowe jest wsparcie dla wszystkich poczt email oraz udostępnienie narzędzia dla wszystkich. A w przyszłości rozbudowanie go o wsparcie dla innych języków niż angielski.

Brief.pl - jedno z najważniejszych polskich mediów z obszaru marketingu, biznesu i nowych technologii. Wydawca Brief.pl, organizator Rankingu 50 Kreatywnych Ludzi w Biznesie.

BRIEF