...

BRIEF dociera do polskich firm i ich pracowników – do wszystkich tych, którzy poszukują inspiracji w biznesie i oczekują informacji o ludziach, trendach i ideach.

Skontaktuj się z nami

PANEK otwiera oczy niedowiarkom

Panek Tesla

Jedna z największych usług carsharingu w Polsce po raz kolejny udowadnia, że wspólne samochody nie muszą być nudne

W ofercie Extreme firmy pojawiały się już takie motoryzacyjne perełki jak Ferrari F430 czy Bentley continental. Tym razem czas na wizję przyszłości. Użytkownicy dostaną do swojej dyspozycji samochód najcenniejszej motoryzacyjnej marki świata Tesle.
I to nie byle jaką Tesle a Model S, wyposażony w dwa silniki elektryczne o łącznej mocy 525 koni mechanicznych pozwolą one rozpędzić się do pierwszej setki w 3 sekundy. Na pełnym ładowaniu zasięg wynosi 500 km, a w przypadku wyjazdu na autostradę autopilot zdejmie z nas dużą część obowiązków. Samochód sam pilnuje prędkości, pasa oraz odstępu od innych pojazdów.

Panek Tesla
Aplikacja Panek pozwala na wynajem samochodów z szerokiej gamy dostępnych modeli w ramach poszczególnych kategorii. W ramach usługi dostaniemy zwykłe samochody osobowe, supersamochody, busy, a nawet samochody dostawcze. Dzięki temu nie jest to jedynie rozwiązanie dla osób nieposiadających samochodu, ale również dla tych, którzy potrzebują przewieźć więcej osób lub duże gabaryty.

Brief.pl - jedno z najważniejszych polskich mediów z obszaru marketingu, biznesu i nowych technologii. Wydawca Brief.pl, organizator Rankingu 50 Kreatywnych Ludzi w Biznesie.

BRIEF