...

BRIEF dociera do polskich firm i ich pracowników – do wszystkich tych, którzy poszukują inspiracji w biznesie i oczekują informacji o ludziach, trendach i ideach.

Skontaktuj się z nami

TMM Polska zmienia się w Make Sense Media

Agencja marketingu sensorycznego TMM Polska dołączyła do międzynarodowej sieci Make Sense Media Group. Firma będzie się nazywać Make Sense Media.

W związku ze zmianami firma dookreśliła swoją główną ofertę produktową:

Make music media, czyli muzyka do miejsc sprzedażybaza utworów komercyjnych oraz royalty free. Dzięki tej opcji klienci nie muszą odprowadzać składek do Organizacji Zarządzania Prawami Autorskimi.

Make scent media – rozwiązania aromamarketingu, czyli urządzenia do aromatyzacji.

Rozrywka dla dzieci to rozwiązania

Make kids happy media – rozwiązania w miejscu sprzedaży skierowane do dzieci: „domki” z ekranami, na których odtwarzane są najpopularniejsze bajki Disneya i które mogą być obradowane przez klientów.

Make video media, czyli systemy digital signage – usługa wykorzystująca komunikację wizualną i systemy wideo w miejscach sprzedaży.

Brief.pl - jedno z najważniejszych polskich mediów z obszaru marketingu, biznesu i nowych technologii. Wydawca Brief.pl, organizator Rankingu 50 Kreatywnych Ludzi w Biznesie.

BRIEF