...

BRIEF dociera do polskich firm i ich pracowników – do wszystkich tych, którzy poszukują inspiracji w biznesie i oczekują informacji o ludziach, trendach i ideach.

Skontaktuj się z nami

Trzecia edycja Gaming Marketing Days już 1-2 czerwca! Wśród tematów m.in. metaverse

Thiago Stelle z Kraft Heinz, Javier De Castro Serrano i Tom Elton z Pernod Ricard (Ballantine’s), Stan Georgiev z Ready Player Me czy Miłosz Szyński z G2 Esports - to tylko część prelegentów, którzy za darmo podzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem podczas Gaming Marketing Days. Trzecia edycja międzynarodowej konferencji organizowanej przez agencję gaming marketingu Gameset (Grupa LTTM) odbędzie się już w dniach 1-2 czerwca. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny po wcześniejszej rejestracji.

Nie zabraknie niezwykle popularnego w ostatnich miesiącach tematu metaverse, który w swoich prelekcjach poruszą Stan Georgiev z Ready Player Me, Hendrik Menz z Anzu.io oraz Piotr Bombol z Gameset. Podczas konferencji uczestnicy poznają także ciekawe dane dotyczące znaczenia influencerów gamingowych dzięki prelekcji Michaela Heiny z YouGov. Inspirujące case studies aktywacji marek nieendemicznych usłyszmy natomiast w prelekcji Thiago Stelle z Kraft Heinz, który opowie o kampanii The Hidden Spots zrealizowanej w grze Call of Duty oraz przedstawicieli Pernod Ricard (Ballantine’s), którzy opowiedzą o współpracy z tytułem Borderlands i specjalnej butelce napoju inspirowanej grą.

Po raz pierwszy na żywo usłyszeć będzie można natomiast o kampanii polskiej marki budowalanej ERBUD, która w świat graczy i fanów esportu weszła przebojem i zgarnęła najważniejsze branżowe nagrody (IAB MIXX Awards Europe, IAB MIXX Awards Poland, Złote Spinacze), o której opowiedzą Marcin Kasprzak z ERBUD i Anna Rezner z Gamesetu. Nie zabraknie tematów związanych z esportem – Miłosz Szyński z G2 Esports podzieli się wskazówkami dotyczącymi tego, jak nawiązywać efektywne współprace na linii marka-organizacji esportowa, a Iryna Chuhai z WePlay opowie o organizacji i promocji turniejów. Tematy związane z kształtującymi branżę trendami poruszą Wiktoria Wójcik z inStreamly, której prelekcja dotyczyć będzie przyszłości livestreamingu, oraz Marcin Klimek z Exploded View, który opowie o V-tuberach. Dodatkowo, podczas konferencji odbędzie się rozmowa z Kamilem Koszem, Media Team Lead w CD PROJEKT RED na temat kampanii gry Cyberpunk 2077 „Night City zmienia wszystkich”, która zdobyła srebrne Effie.

Gaming Marketing Days odbędzie się w formie online. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny po wcześniejszej rejestracji. Wydarzenie poprowadzi Tomasz “TheFakeOne” Milaniuk, ekspert i komentator esportowy. Wszystkie prelekcje będą prowadzone w języku angielskim. Partnerami wydarzenia są inStreamly, Effie Poland oraz VR/AR Association.

Bezpłatnej rejestracji na wydarzenie można dokonać na stronie konferencji: gamingmarketingdays.co


źródło: Gameset

Brief.pl - jedno z najważniejszych polskich mediów z obszaru marketingu, biznesu i nowych technologii. Wydawca Brief.pl, organizator Rankingu 50 Kreatywnych Ludzi w Biznesie.

BRIEF