...

BRIEF dociera do polskich firm i ich pracowników – do wszystkich tych, którzy poszukują inspiracji w biznesie i oczekują informacji o ludziach, trendach i ideach.

Skontaktuj się z nami

Valerii Romanov objął stanowisko Country Managera Bolt Rentals w Polsce

Valerii Romanov

Valerii Romanov został Country Managerem Bolt Rentals, części platformy Bolt odpowiadającej za wypożyczalnie hulajnóg w Polsce. Będzie odpowiadał za rozwój tego obszaru i edukację użytkowników w kraju. Bolt jest Partnerem 10. edycji rankingu 50 Najbardziej Kreatywnych Ludzi w Biznesie.

Valerii Romanov jest jednym z pierwszych członków zespołu Bolt w Polsce. Brał udział w tworzeniu polskiego oddziału i starcie aplikacji w kraju. Od kwietnia prowadzi zespół zajmujący się elektrycznymi hulajnogami Bolt. Odpowiada za strategię i uczestniczy w rozmowach z miastami, dzięki jego współpracy z polskim i estońskim zespołem Bolt Rentals hulajnogi trafiają do kolejnych polskich miast.

Dla Bolt wprowadzanie nowych środków transportu to kolejna faza ewolucji w rozwoju platformy. Dla polskich miast to kolejny krok w kierunku tworzenia przestrzeni przyjaznej i bezpiecznej dla lokalnych społeczności. Tylko z doświadczonym i pełnym pasji liderem będziemy to w stanie osiągnąć, dlatego niezmiernie cieszymy się, że Valerii poprowadzi ten obszar naszej działalności.

Tomas Veloso, Regional Manager Central Europe w Bolt Rentals

Bolt jest najszybciej rozwijającą się platformą transportową w Europie i Afryce z ponad 30 milionami pasażerów w 35 krajach. W 2020 Bolt rozszerzył działalność w Polsce – wprowadzając elektryczne hulajnogi do 11 miast i dostawy jedzenia z Bolt Food w Warszawie.

Ostatnie kilka miesięcy było dla mnie niezwykle ważne, rozwój nowego obszaru biznesowego w Polsce to wyzwanie. Hulajnogi Bolt zostały dobrze przyjęte zarówno przez użytkowników, jak i przedstawicieli miast, z którymi współpracujemy na każdym kroku prowadzenia wypożyczalni. To dla mnie potwierdzenie, że zaangażowanie całego zespołu było tego warte. Cieszę się na wyzwania i pracę w obszarze edukacji polskich użytkowników.

Valerii Romanov


Źródło: Informacja prasowa Bolt

 

Brief.pl - jedno z najważniejszych polskich mediów z obszaru marketingu, biznesu i nowych technologii. Wydawca Brief.pl, organizator Rankingu 50 Kreatywnych Ludzi w Biznesie.

BRIEF