...

BRIEF dociera do polskich firm i ich pracowników – do wszystkich tych, którzy poszukują inspiracji w biznesie i oczekują informacji o ludziach, trendach i ideach.

Skontaktuj się z nami

VBIZNESIE #1 Mateusz Szukajt, Galaktus PR

VBIZNESIE

Wojciech Krzemień w inauguracyjnym odcinku VBIZNESIE rozmawia z Mateuszem Szukajtem, prezesem zarządu agencji Galaktus PR.

 

Premierowa rozmowa Wojciecha Krzemienia porusza takie wątki jak:

  • ostatnia dekada PR gamingu i jej rozwój
  • 10-te urodziny Galaktus PR
  • rynek gier, tego co czeka je w przyszłości

 

https://youtu.be/MHrYTzERniY

Spędziłem 20 lat w reklamie i marketingu. Założyłem, rozwinąłem i sprzedałem agencję kreatywną, prowadziłem własny coworking, po drodze angażowałem się w startupy. Promuję polską kulturę w azji poprzez sztukę filmową i content telewizyjny. Od 2017 roku jestem związany z BRIEF. W 2017 roku przeprowadziłem rekonstrukcję redakcji oraz digitalizację wydawnictwa na BRIEF.PL. W 2020 roku ruszył nowy serwis BRIEF ESPORTS którego jestem wydawcą. Od 2010 roku jestem związany z rynkiem startupów w Polsce. Jestem mentorem startupowym. Współtworzę wraz z Grzegorzem Kiszlukiem największy i najstarszy Polski ranking kreatywności aplikowalnej – 50 Najbardziej Kreatywnych Ludzi w Biznesie. Jestem fanem i propagatorem esportu i gamingu jako narzędzia komunikacji marketingowej.

Wojciech Krzemień