...

BRIEF dociera do polskich firm i ich pracowników – do wszystkich tych, którzy poszukują inspiracji w biznesie i oczekują informacji o ludziach, trendach i ideach.

Skontaktuj się z nami

Wirtualny draft NBA2K League rusza już w lutym

2019 NBA 2K League Draft

Piąty sezon zmagań NBA2K League będzie poprzedzony specjalnym wydarzeniem. 26 lutego poza draftem wzorowanym na rzeczywistym NBA, widzowie na kanale Twitch oraz Youtube będą mogli obejrzeć podsumowanie pierwszych czterech sezonów turnieju.

Wszystkie 24 drużyny ligi NBA2K uzupełnią swoje pięcioosobowe składy podczas trzyrundowego draftu. Zawodnicy tych drużyn rywalizować będą w tradycyjnej formie meczów 5v5, ale i również niedawno ogłoszonych turniejach 3v3.

Pula draftu będzie składać się z graczy, którzy nie zostali przydzieleni przez organizacje w ostatnim sezonie, a także tych, którzy do draftu zakwalifikowali w NBA 2K League Draft Prospect Series.

Podczas transmisji pojawi się aktualny prezes NBA 2K League, Brendan Donohue. Produkcja ligi osiągnie nowy poziom. Wszystko dzięki nowym prowadzącym, postępie technologicznym (przykuć uwagę może odnowione studio), a także różne opcje oglądania na platformie Twitch. W trakcie celebracji nowego sezonu wyświetlone zostaną także najciekawsze momenty od początków istnienia ligi.

W najbliższych tygodniach liga także ogłosi nowe informacje związane z sezonem 2022. Wśród nowości ma pojawić się wzmianka o turnieju kwalifikacyjnym do ligi 3v3 Coinbase. Pierwszy raz o pulę nagród powalczyć będą mogły drużyny amatorskie.

Adam Daniluk